Türkiye Chevrolet Kulübü / Chevrolet Forum - Paylaşım

Orjinalini görmek için tıklayınız: Güneyin incisi kayıp şehir Mersin..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
yeni_04.jpg
mersin1.jpg
mersin.jpg
gulunorguleri_mersin7.jpg
mersin014.jpg
forum_mersin2.jpg
mertim1.jpg
mertim5.jpg


Mersin Grubumuz açılmış.. Hayırlı olsun dileklerimle..
Süper biryere benziyor gezilmesi gereken bir yer muhakkakkk resimlere bakınca anlaşılıyorBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Çok daha güzel yerleri var bunlar bişey değil Smile Eğer Antalya gibi işlenseydi şuanda turizm kentiydi !.. O kadar çok bakire koyu varki.. Ve deniz pırıl pırıl..
Mersin fırsatlarına rağmen çok az bilinen Akdeniz illerimizden birisi. Turizm potansiyeli olup ta, tanıtım eksikliğinden olsa gerek, potansiyelinin yüzde birini bile kullanmıyor. Antalya gibi turizm kenti olmasa da gerekli yatırımlarla Antalya ya rakip olabilecek nadide bir şehir. Büyük şehirler içerisinde de ucuz alışveriş ve geçim imkanları sunması da cabası. Hoş turizm artarsa bu kadar ucuza yaşayabilir miyiz orası da ayrı bir durum =) Paylaşım için teşekkürler Baran.

Alıntı:
#32507 BarGol: Çok daha güzel yerleri var bunlar bişey değil Smile Eğer Antalya gibi işlenseydi şuanda turizm kentiydi !.. O kadar çok bakire koyu varki.. Ve deniz pırıl pırıl..


Akyar\'ı tek geçerim.

Alıntı:
#32509 aksiyim:
[red]Alıntı:
#32507 BarGol: Çok daha güzel yerleri var bunlar bişey değil Smile Eğer Antalya gibi işlenseydi şuanda turizm kentiydi !.. O kadar çok bakire koyu varki.. Ve deniz pırıl pırıl..


Akyar\'ı tek geçerim.
[/red]


+1

Rica ederim..
ak yar narlı kuyu kumkuyu boğsak ne bilim daha sayamadığım bi çok koy var keşfedilmemiş betona yenik düşmemiş orman içinde anlatmayla olmuyo gezilmesi lazım görevim gereği ayrı düştüm mersinden senede 1 ay da olsa 1 günde olsa illaki mersin. cennet gibi mersin antaya sahil yolunu kullananlar bilirler bi taraf çam ormanları bi taraf mavinin eşssiz tonlarında akdeniz bi o kadarda tarihi kültürel mirasa sahiptir silifkede anamurda il merkezinde tarsusta yıllara meydan okuyan yapılar vardır yolu düşenler lütfen gezdirmesini bilen birinden yardım alsınlar yoksa malesef mersinin güzel yüzü kadar çirkin yüzüde vardır ve bu güzel şehri doğa harikasını çirkinleştiren yabancılardan soğutan insanların kötü gözle bakmasına sebep olan bizleriz sadece mersin için deil her yer için geçerli saygılarrr