Türkiye Chevrolet Kulübü / Chevrolet Forum - Paylaşım

Orjinalini görmek için tıklayınız: Olimpiyatlar Mersin\'in!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
118501.jpg

Ekonomik kriz nedeniyle birçok yükümlülüğü yerine getiremeyen Yunanistan’dan düzenleme hakkı alınan 2013 Akdeniz Oyunları’na Mersin ev sahipliği yapacak.

İnternet üzerinden yapılan oylamada Mersin, Libya’nın Tripoli ve İspanya’nın Tarragone şehirleriyle yarıştı. Oylamaya Türkiye’nin dışında 21 Akdeniz ülkesinin internet yoluyla katıldığı belirtildi.

Uluslararası Akdeniz Oyunları Komitesi Başkanı Amar Addadi tarafından açıklanan sonuçlara göre, yarışta Mersin birinci olurken, ikinciliği İspanya, üçüncülüğü ise Libya aldı.

İlk defa 1951 yılında düzenlenen Akdeniz Oyunları, 26 spor dalı ile olimpiyatlardan sonra dünyada en fazla branşın bir arada yapıldığı organizasyon olarak biliniyor. Akdeniz’e kıyısı olan 24 ülkenin katılımı ile 4 yılda bir gerçekleştirilen ve olimpiyat kurallarının geçerli olduğu 15 gün süren oyunlarda 3 bin 500’e yakın sporcu mücadele ediyor.

A.A
HAyırlı olsun diyelim Mersin kazançlı çıkar bu işten....
1980-1988 yılları arasında mersinde yaşadım,mersini cok severim,buda mersine yakışır,hayırlı olur inşallah.
mersınlıyım mersın e hayırlı olsun ama mersın cıddı sınavdan gececek bu yollar bu kaldırımlar bu bozuk yerlesım ıle denızın pıslıgı cevrenın kotulugu ıle gelen konuklara zannetmıyorum guzel bır anı bıraksınlar ama bazılarının cebıne guzel anılar bırakacak tabı ınsallah kazanan esnaf olur
2013 e kadar yaparlar herhalde bir şeyler böyle bırakırlarsa hakikaten ayıp olur..