Türkiye Chevrolet Kulübü / Chevrolet Forum - Paylaşım

Orjinalini görmek için tıklayınız: WTCC Ultra Konsept
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
inanılmaz performans
işte bu konsept yarış otomobilinin en büyük özelliği. Captica ve Epica’da bulunan 4 silindirli 190 beygir gücündeki dizel motor WTCC Ultrada’da yer alıyor.

Bu agresif konsept binek otomobili Dünya Binek Otomobil Şampiyonası\'nda en başarılı ve göz alıcı otomobil olma özelliğini taşımaktadır. Aslında, WTCC Ultra’nın sokak yarışçısı tarzı her gittiği yerde büyük kitleleri etkisi altına aldı.

Olağanüstü görüntüsünün yanı sıra Ultra, araç içinde de bir takım önemli yeniliklere sahiptir.

Captiva ve Epica’da bulunan 4 silindirli dizel motor arttırılan turbo destek gücü ile Ultra’da 190 beygir gücü ile kendini gösteriyor. Yol tutuşu her iki dingile yerleştirilen McPherson gergi kolu ile geliştirilirken ön tarafa yerleştirilen A-frame kolu ile arka tarafta bulunan iki ek süspansiyon kolu ve bir aks taşıyıcı sayesinde sürüş kontrolü en üst seviyeye çıkıyor. Ağırlığı azaltmak için geliştirilmiş fiber cam ve fiber karbon ile kaplanan “Stealth Blue” gövde ile arka difüzörler geliştirilmiş aerodinamiğe güç katıyor..( benım yorumum bu arabanın turkiyeye cıkması demek araba anlayısının yenıden duzenlenıyor olması demek dusunsenızye oldugunuz yerde bunu kullandıgınız !!! mını bunun yanında kulustur kalcak bence )
Keşke gelse. Dediğiniz gibi. Ben artık WoW dedirtecek Chevroletler görmek istiyorum yollarda. Sanırım bahsettiğiniz araçta bunu dedirtecek.

Paylaşım için teşekkürler.
bir çok aracın türkiyeye gelememesi vergilerdir.bir araç amerikada 20000 dolar iken buraya geldiğinde fiyat katlanıyor aslında vergiler biraz düşse herkes lux araç sahibi olur
alttaki baglantıyı tıklayın bakalım işte WTCC ULTRA pistte
tıkla tıkla, tam burayı
WTCC Ultra – Konsept Yarış Otomobili

İnanılmaz performans – işte bu konsept yarış otomobilinin en büyük özelliği. Captica ve Epica’da bulunan 4 silindirli 190 beygir gücündeki dizel motor WTCC Ultrada’da yer alıyor.

Bu agresif konsept binek otomobili Dünya Binek Otomobil Şampiyonası\'nda en başarılı ve göz alıcı otomobil olma özelliğini taşımaktadır. Aslında, WTCC Ultra’nın sokak yarışçısı tarzı her gittiği yerde büyük kitleleri etkisi altına aldı.

Olağanüstü görüntüsünün yanı sıra Ultra, araç içinde de bir takım önemli yeniliklere sahiptir.
Tam bağımlılık

WTCC Ultra tasarım ekibi bir yarış otomobilini daha hızlı ve ekonomik bir hale getirmek için her açıdan incelemeler gerçekleştirdi.

Captiva ve Epica’da bulunan 4 silindirli dizel motor arttırılan turbo destek gücü ile Ultra’da 190 beygir gücü ile kendini gösteriyor. Yol tutuşu her iki dingile yerleştirilen McPherson gergi kolu ile geliştirilirken ön tarafa yerleştirilen A-frame kolu ile arka tarafta bulunan iki ek süspansiyon kolu ve bir aks taşıyıcı sayesinde sürüş kontrolü en üst seviyeye çıkıyor. Ağırlığı azaltmak için geliştirilmiş fiber cam ve fiber karbon ile kaplanan “Stealth Blue” gövde ile arka difüzörler geliştirilmiş aerodinamiğe güç katıyor.
Heyecanlandırmak için tasarlandı

WTCC Ultra’nın genlerinden bahsederken, baş tasarımcı Ewan Kingsbury’nin yorumu şöyle oldu: “Seçilen tema konsept bir yarış otomobili olunca, bu bize tutkuyu ve agresifliği kullanarak olağanüstü bir stil yaratmamız için yetki verdi. Otomobilin durduğu yerden bile hızlı görünmesi gerekiyordu.”
sabırsızlıkla bekliyorum..
bana yarasayı anımsattı.. batman hesabı.. Wink)