Türkiye Chevrolet Kulübü / Chevrolet Forum - Paylaşım

Orjinalini görmek için tıklayınız: Karşınızda 2010 Camaro 2SS
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
İnanılmaz bir araba... Özellikle en son Porsche\'de gördüğüm 9000 devirlik kadranı görünce, arabaya hayran kaldım.

2ldfw2t.jpg

21lnxtz.jpg

swxxts.jpg

2mqiywh.jpg

2h52rkk.jpg

2lbhsex.jpg

24es8kg.jpg

sdg0vb.jpg

2pt2btk.jpg

r9038o.jpg

4toyzl.jpg

zks6kg.jpg

j5ldee.jpg

2uh0nr6.jpg

2h49ppf.jpg

30v0ju9.jpg

2qtvcsh.jpg

28rf8ee.jpg

rvaf0l.jpg

2rcmj47.jpg
muhtesem bır goruntuye sahıp fakat ben bırazdaha yaratıcı olmalarını beklerdım ultra wtcc konseptındekı gıbı bu bıraz sadeye kacmıs benım gorusumce yınede muthıs bır canavar Smile
muhteşem bir çok markaya toz attırır
hardtop olsaydı keske Sad ama mükemmel bir iş cıkarmıs muhendisler
bu arabaya sadece nfs de sahip oluyorum hayalini bile kuramıyorum yani Big Grin onuda polisler aldı 3 kere busted olunca Big Grin
chevrolet camora eskiyi güncelemişler ama eskinin görünüşü bugunun çizgilerini kullanıp iyi bir araç çıkarmışlar içini süper yapmışlar
Kaç paraki bu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin sipariş versemmikiBig GrinBig GrinBig Grin
akşam ben bi rüyasına yatayım alayınıza alcam bundan Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
süper bişiyaaa
http://www.chevrolet.com adresinden bakabilirsin abi yanılmıyorsam tavanlı modeli 26.630$ Türkiye\'ye girişi nasıl olur bilmem.
bagajı ufak bunun bana gelmez bu:dozingoff
Türkiye\'ye de bu fiyatla gelse hemen alırım herhalde Smile
Hoş makina ama bu renk gitmemiş. Gümüş grisini görmüştüm o çok daha iyi görünüyordu.
Dünyanın en sevilen otomobillerinden biri olan Camaro’yu yeni özelliklerle yeniden yorumlama rüyası artık gerçek. Orijinal Camaro’yu aldık ve onu olağanüstü gücü ve tasarımı ile modern bir convertible araç haline getirdik.

Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız olabilecek en iyi tasarımı ve gücü elde edebilmek için aracın bütün özelliklerini detaylı olarak ele aldılar ve bu özellikler Camaro’da muhteşem sürüş keyfi ile birleşti.
Rüyalar gerçeğe dönüşüyor

Tasarımcılarımız bu convertible aracı meydana getirirken Camaro Konsept’in tüm özelliklerine sadık kalmaya kararlıydılar. Akıllıca tasarlanmış kabini ve etkili 400 beygir gücü konsept ile aynı aerodinamik tasarıma sahip olması bunun en büyük göstergesi.

Aslında en büyük değişim sadece renk seçiminde yaşandı. Hugger Turuncusu diye adlandırılan bu renk 1969 Camaro’da sunuluyordu. İkiz bakır gri şeritlerle birlikte Convertible’a eşsiz bir Camaro görünümü veriyor.
Nabzınızı yükseltin

Üstü açık spor otomobil konsepti ile Camaro konseptini karşılaştırırken, Chevrolet Genel Müdürü Ed Peper Camaro Convertible’ı şöyle tanıttı: “Camaro Convertible’ı tasarlarken Camaro ruhuyla olan duygusal bağımız çok güçlüydü.” Esprili yakşamı ile Peper şöyle devam etti: “Eğer Camaro Convertible kalp atışlarınızın hızlanmasını sağlamıyorsa, bir kardiyoloğa görünmelisiniz çünkü kalbinizde bir problem olabilir.”
Eski görkemli Camaro milyonların kalbine taht kurmuş bir tasarım klasiği özelliğindedir. Tüm dünyanın anında ilgisini çeken bu stil ikonuna 21. yüzyıl için yeni özellikler kazandırılıyor.

Bu klasik otomobili yeni özelliklerle donatma çalışması sırasında tasarımcılarımızın yaptığı ilk iş kendilerini orijinal Camaro ile bütünleştirmek oldu. 60’ların orijinal Camaro’sunu bu kadar özel yapan ve milyonların sevgilisi haline getiren büyüleyiciliği anlamak adına aracın performansı ve stilini analiz etmek için haftalarca çalıştılar. Ve ancak bu noktada tasarımın üzerine gitmeleri gerektiğini fark edebildiler.
Akıllı ve güçlü

Yeni Camaro konseptin arkasındaki mühendislik; performans ve birçok özelliğinden ibarettir.

Camaro 400 beygir gücündeki V8 motorundan güç alırken, Aktif Yakıt Yönetimi sayesinde yakıt ekonomisi sağlar, 30 mpg veya daha az yakıt tüketir
Klasik güzellik

Dış tasarımcılarımız Camaro’nun klasik çizgilerini değiştirmek istemediler belki ama bu eşsiz çizgileri vurgulamaktan da kendilerini alamadılar. Camaro’nun uzun kaputuna, kısa arka bölümüne ve gelişmiş aerodinamiği için alçak pofiline baktığınızda bu aracın klasik ve güncel çizgileri ne kadar iyi kombine ettiğini görebilirsiniz. İç mekânında da uçak kabinlerinden ilham alan Camaro turuncu trimi ve gösterge panelleri ile 60’ların Camarosunu yaşatıyor.
Geleceğin efsanesi

Camaro Konsept aracının geleceğe etkilerini konuşurken, tasarım direktörü Tom Peters bu aracı diğer GM otomobilleri ile kıyasladı. “ Zamanında güçlü olan otomobiller, bugün hala güçlerini koruyor. İfade ettikleri tutku sayesinde bu otomobiller 50 yıldan bu yana hala ilgi çekici ve heyecan vericiler. Onlar için zaman kavramından söz edemeyiz”
Cok cok güzel bir makina hasta oluyorum özellikle beyazına.Beyaz olucak cabrio olucak içide bordo deri olucak vay beeee coupesinde beyazı gördüm ama cabrioda düşünemiyorum türkiyede coupeleri 130 binle 150 bin arası satılıyor şuan dolar tabiSadSad
[img]5oh02c.jpg[/img]
duyduğuma göre fiyat 110 bin dolar olacakmış hedefleri 3 ayda 5o adet camaro satmakmış ama tam 150 adet sipariş gelmiş yetiştirmeye çalışıyorlarmışBig GrinBig GrinBig Grin
Dehşet şekilli bir araba. Bir kere şekli ile beni mest ediyor. Bizim buradan test sürüşü sözünü aldım ama sanırım ben kekliyorlar =)
Araba çok güzel rengi daha da güzel.Ama Corvettedeki motoru koysalar daha iyi.Bide devir saati 9.000 devire kadar ama 7.000de redline giriyor.Mazda rx-8 bile 11.000 devir çevirirken bu arabaya o 9.000 deviri çevirmek yakışırdı...
mzadanın 1.3 vankel motoru 50000 de ölüyormuşBig Grin

Alıntı:
#57740 EMRE: mzadanın 1.3 vankel motoru 50000 de ölüyormuşBig GrinBakımları yapılırsa 200.000 gidiyormuş.Ama refektiye yok.
rüya gibi araba,
buna araba demek ne derece doğrudur bilemem eğer bu araba ise bizim bindiklerimiz ne ? Smile
evde işyerinde laptopda cep telefonumda masaüstü resimlerim CAMARO
Camaro çok başka.Çok ilgi çekiyor.Benim üzüldüğüm tek nokta bu denli spor ve karizmatik araca yeterli motor yok.Bence parası neyse verelim ama corvettede bulunan motorlardan en azından birini koyun.Arabanın hakkını vermiyor bu motorlar.
110.000 Doları duyunca benim 80-90.000 TL lik tahmini sildim Big Grin