Türkiye Chevrolet Kulübü / Chevrolet Forum - Paylaşım

Orjinalini görmek için tıklayınız: Chevy 2012 model Camaro Transformers Edition\'ı duyurdu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ev6wxd.jpg

Transformers serisinin üçüncü filmi olan Dark of the Moon sinema tutkunları kadar Chevrolet tarafından da büyük bir heyecanla bekleniyor. bumblebee karakterine hayat veren Camaro ile önemli satış rakamlarına ulaşmayı başaran firma, üçüncü filmin şerefine sınırlı sayıda üretilen özel bir Camaro tasarımına imza attı.

Camaro 2LT ve 2SS modellerinde sunulan 3000 dolarlık Transformers Special Edition paketinde ralli sarısı dış kaplama ve siyah yarış şeritleriyle geliyor. Yeni paketin en belirleyici özellikleri ise araç üzerinde Autobot logolarına ve 20-inç boyutunda özel alaşım jantlara (Autobot logolu) yer veriliyor, müşteriler ayrıca 21-inç jant opsiyonuna da sahip olabiliyor.

Yeni paket ile iç kabinde ise siyah deri kaplama ve nakışlı kafalıklar sunuluyor. Ön-sipariş alımına Temmuz ayında başlayacak olan Chevrolet sevkiyat içinse Eylül ayını işaret ediyor.
28u2nlz.jpg
Bu aracı alan kişi ile arkadaşları arasında şöyle bir geyik olur sanırım:

\"Bumblee Bee, Dönüş dostum, dönüşte şu adamların ağzını dağıtalım\" Big Grin

Şaka bir yana, çok güzel gözüküyor. Özellikle siyah desenlerin karbon görünümü beni mest etti. Autobot amblemlerine ise girmiyorum Smile
Genel anlamda güzel ama bence direksiyon farklı olmalıydı. Benim tarzım değil sonuçta o da Chevrolet ama gözbebeği bir Chevrolet tıpkı Mercedes-Benz SLS AMG gibi. O yüzden direksiyonuyla da kendisini farklı göstermesi gerekirdi. Tabi bu benim kişisel fikrim =)