Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsunnnnnnnnnn....
arkadaşlar nerde samsunlular ben rahat günde 2 saat trafikteyim ve dünya kadar chevrolet görüyorum. ama bir kere beraber oturduğumuz yada buluştuğumuz yok.herkezden ilgi bekliyorum. ses gelsin arkadaşlar Big Grin

Bul
Ben ankarada gördükçe camı açıp çok kart verdik vallahi. Biraz tehlikeli ve başlarda yadırgıyorlar ama zamanla camı açtığında bende var kardeş demeye başlıyorlar yani. saygılarımla.
CRUZE 2009 1,6 LS mt +landirenzo+pecochip+wtcc
Bul
bilmiyorum ama birçok grup mevcut arac olarak samsunda chevrolet olarak onca araç olmasına rağmen hiçbir şey yok. bunun tek sebebide ilgisizlik. eğer üstüne düşülürse güzel şeyler olacağına inanıyorum

Bul
burdayız yaa yollarda hep chevroletçiler inşallah bu ay buluşacaz ayarlıyacam bişeyler
Bul
aynen güzel olur 5 tane chevrolet benden hadi sözüde aldın Smile

Bul
hadi bakalım iyi konu açyım ozaman nisanda yapalım bi buluşma.
Bul
ama yeri saati herşeyi belli olsun ay sonuna doğru açki şöle bütün herşey otursun bişeye benzesin. yani plansız olmasın

Bul
plaka 55 ef091 gri lacetti genelde katlı otopark ta
Bul
resimdede görünüo ama 55 dz 643 siyah wtcc görürsen durdurursun konuşuruz tanışırız Smile yapılması lazım ama böle bişeyin birçok markanın hatta aracın toplulukları var bu şehirde. bizim neden olmasın

Bul
tmm çiftlikten geçersen görürüm seni
Bul
çiftliğe pek girmiyorum plakalarım alman app yani kesikli camlar film biliyosun çiftlikte polis bunları affetmiyo Big Grin heleki bide neşeli günümdeysem 10 k zenon sisler var onlarıda açıp seside açtıysam özel yapım ses sistemide var ondan sonra aracı bağlamaya kadar gider bunun sonu Big Grin Big Grin o yuzden atakum en iyisi Big Grin

Bul
fatih arkadaşım günü ve yeri karar verince sölersen eğer bende ona göre sağa sola haber verim

Bul
şöle bi mangal yapsak nasıl olur ? araçlarıda rahatlıkla çekebilceğimiz bi yerde

Bul
samsundan kaç kişi var forumda.
Bir sürü chevrolet var ama bizim hemşeriler internet özürlü..
Bende gelmeye çalışırım..
CRUZE LS 2009 Manuel LPG
Bul
aynen samsunda dışarı çıktığınızda her 20 araçtan biri muhakkak chevrolet ama forum konusunda yeteri kadar reklam olmadığından sanırım ilgi yok

Bul
arkadaslar foruma üye oldugum ilk zamanlar karadaydım ve yakından takip ediyordum herseyi ***** iş gereği denizdeyim ve uzunca bir zamandır aranızda bulanamadım ama yazın bunun acısını cıkartma peşindeyim ben kullanamasmda 55 HA 515 samsun ve bafra yollarında geldiğimde tanışmak dileğiyle
Bul
bu hafta yapsak mı artık buluşmayı pazar günü ?

Bul
fatih ersözlü\"yeConfusedamsun buluşmasını tertiplemeye çalıştığınızı sitedeki haberlerden öğrendim ve çok sevindim.eğer yer ve zaman konusunu netleştirirseniz memnun olurum haberdar edilmek isterim Saygılarımla... Recep DURAN 2010 CRUZE SAMSUN TH 302
Bul
bu arada mail:arre6770@hotmail.com Recep DURAN
Bul
tabiki sizide aramızda görmekden mutluluk duyarız.
Bul
merhaba arkadaşlar. Bende sizle tanışmak isterim böylece hangi servisin iyi olduğuna karar veririz. Umarım müsait bir gün olduğunda bende aranızda olurum.
Bul
Arkadaşlar Fatsa\'dan selam, Samsun\'lu değilim ama Samsun\'dan aldım aracımı, 55 plakalı. herkese selam.
Chevrolet Aveo  1.3 LTZ  - 2012 Dizel   Angry
Bul
as kardeş olsun yakın çevre arcınz hayırlı olsun..
Bul
sağolasınız, herkese selamlar.
Chevrolet Aveo  1.3 LTZ  - 2012 Dizel   Angry
Bul
arkadaşlar ben havzalıyım 2,ayda bir gidip gelirim havzaya..havzada yaklaşık 6 tane cruz araç var bu sefer gittiğimde forumun adresini onlarada vereceğim kaynaşma olsun ..Ankarada ikamet ediyorum buralardan araçla ilgili birşey almak isteyen olursa gelirken getiririm..herkese selamlar ..kazasız sürüşler.....
Türk\'üm, bu ad her unvandan üstündür..
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi