Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Servis Çalışması: Ankara Opis Servisinden İndirim İçin...
arkadaşlar opis\'den indirim almak için sizlerin siteye ÜYE OLUP, baki.dogan@chevroletkulubu.org mail adreslerine

* Araçlarının Plaka numaralarını,

* Şasi numaralarını, (Ön camlarında ya da kaputu açtıklarında motor ızgarasınnı üzerinde yazar)

* Araçlarının modellerini,

* Ve isimlerini,

* Ve hangi ilden olduğunuzu

göndermeleri yeterlidir. Bunu istiyorlar cünkü, gittiğinizde ben Chevrolet Kulübü üyesiyim demeden, sistemden otomatik olarak indirimleri ve avantajları sunacaklar. Böylece hiçbir sorun kalmayacak.

Destek olursanız, daha iyisini almak için caba göstereceğime emin olabilirsiniz...

Sevgilerimle....
Bul
Alıntı
ben maıl adresınıze bılgılerı attım ılgınız ıcın tesekkurler
Alıntı
bılgılerı maıl adresınıze attım abı sagolun emegınız ıcın
Bul
Alıntı
Bilgiler gönderildi emeği geçen herkese teşekkürler...Smile
DeJOuL
Alıntı
arkdaşlar burda emeği geçen herkese başta burak bey olmak üzere teşekkür ediyorum
Bul
Alıntı
BAKİ BEY ve TANIMADIĞIM TÜM ARKADAŞLAR,

Servis indirimi ile ilgili tüm çalış***** ve gayretlerinize

TEŞEKKÜRLER..

Legendskml

CRUZE LS 2009 GÜMÜŞ GRİ
BENZİN+LPG
Bul
Alıntı
abi hoşgeldin aramıza. arkadaşlar kemal abimiz ankarada ilk cruze aracı alan üyemizdir.
Bul
Alıntı
Hoş geldiniz Kemal hocam...

Bende emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Özellikle Baki abinin, Ahmet hocanın ve Samet kardeşin hakkı ödenmez.

Sevgiler...
[Resim: fuaotw.jpg]
Bitti...
Hayatım değil, ömrüm değil, nefes almam değil biten.
Biten bir sondu.
Şimdi,yeni bir başlangıç başlar,
Biten eskide kalır...
Tecrübelerle bu sefer beyaz yerine yıllanmış bir kırmızı başlar...
Alıntı

Alıntı:
#5340 Legendskml: BAKİ BEY ve TANIMADIĞIM TÜM ARKADAŞLAR,

Servis indirimi ile ilgili tüm çalış***** ve gayretlerinize

TEŞEKKÜRLER..

Legendskml

CRUZE LS 2009 GÜMÜŞ GRİ
BENZİN+LPG

---
Kemal Abi hoşgeldiniz aramıza. Ben de \"Kemal Abi ne zaman üye olur acaba?\" diye düşünüyordum pazar gününden beri Smile

[Resim: 9u3pxc.jpg]
[Resim: ilxibt.jpg]

[Resim: eu3674.jpg]
Bul
Alıntı
ARKADAŞLAR EVET MAİL VE KATILIMLARI BEKLİYORUZ
Bul
Alıntı
istanbul için indirimleri ben de halletmeye çalışacağım. inşallah güzel indirimler alacağım ben de =)
karantina - 2010 cruze ls at karbon siyahı... Confusedatisfied
Bul
Alıntı
kemal abı hosgeldın
“İnsanlar dağların zirvelerini, denizin dalgalarını, büyük nehirleri ve zengin okyanusu temaşa ederler; fakat en büyük mucize olan kendilerini görmeden geçip giderler.
Bul
Alıntı
bende indirim almak istiyorum ama bi türlü adreslere giremedim
Bul
Alıntı
Gökmen Hocam,

bakidogan@hotmail.com mail adresine istenilen bilgileri yollamanız yeterlidir.

Sevgiler.
[Resim: fuaotw.jpg]
Bitti...
Hayatım değil, ömrüm değil, nefes almam değil biten.
Biten bir sondu.
Şimdi,yeni bir başlangıç başlar,
Biten eskide kalır...
Tecrübelerle bu sefer beyaz yerine yıllanmış bir kırmızı başlar...
Alıntı
çok güzel bir çalışma. emekleriniz için çok teşekkür ederim. bilgileri en kısa zamanda göndereceğim.
Bul
Alıntı

Alıntı:
#17147 qw12: çok güzel bir çalışma. emekleriniz için çok teşekkür ederim. bilgileri en kısa zamanda göndereceğim.

Ahmet bey çay içmeye gelecektiniz bekliyoruz halen

ufuk yavuz
Opal otomobil Pazarlama sanayi ve A.ş
Konya devlet yolu no:187 Balgat/ankara
Tel:03125830583
Cep:05324490650
Bul
Alıntı

Alıntı:
#17066 gökmen: bende indirim almak istiyorum ama bi türlü adreslere giremedim

gökmen bey bilgi güncellemeniz gecikse bile size bize ugradığınızda danışmanımıza chevrolet kulubünden geliyorum derseniz
indirimleriniz hemen güncellenecek
Opal otomobil Pazarlama sanayi ve A.ş
Konya devlet yolu no:187 Balgat/ankara
Tel:03125830583
Cep:05324490650
Bul
Alıntı

Alıntı:
#17218 opis:
[red]Alıntı:
#17147 qw12: çok güzel bir çalışma. emekleriniz için çok teşekkür ederim. bilgileri en kısa zamanda göndereceğim.

ufuk yavuz
[/red]

işleri hafifleteyim hemen geleceğim söz. inanın canavar beni bakıma ***** diye bağırıyor. vakit darlığından ziyaretinize gelemiyorum.
Bul
Alıntı

Alıntı:
#17070 Burak DEMİRAL: Gökmen Hocam,

bakidogan@hotmail.com mail adresine istenilen bilgileri yollamanız yeterlidir.

Sevgiler.

gökmen bey bilgileriniz gelmemiş takip ediyorum ve bekliyorum
Bul
Alıntı

Alıntı:
#17222 qw12:
[red]Alıntı:
#17218 opis:
[red]Alıntı:
#17147 qw12: [i]çok güzel bir çalışma. emekleriniz için çok teşekkür ederim. bilgileri en kısa zamanda göndereceğim.

ufuk yavuz
[/red]

işleri hafifleteyim hemen geleceğim söz. inanın canavar beni bakıma ***** diye bağırıyor. vakit darlığından ziyaretinize gelemiyorum.[/i][/red]

ahmet bey yrn servise uğrayacağım işiniz yoksa yrn sizide beklerim her ne kadar ufuk bey sadace sizi çay içmeye davet etmiş olsa daBig GrinBig GrinBig Grin bende uğrayacağim kendisine
Bul
Alıntı
baki bey ben de bilgilerimi yarın e-maille size göndereceğim. iyi geceler.
Bul
Alıntı
tabiki ahmet bey bekliyorum zaten sizi servis müdürü ufuk beye ben direk iletmiştim bigisi var kendisinin iyi geceler
Bul
Alıntı
Bende gerekli bilgileri Baki ve Burak beye mail attım. Çalışma için teşekkürler.
Bul
Alıntı
hoş geldiniz barış bey bilgileriniz sevise iletilmiştir
Bul
Alıntı
diğer ay tatile gideceğimden bende 30000 bakımına gireceğim. bu indirimlerden gerçekten yararlanabiliyormuyuz ankara opis\'de . ben bu akşam bilgilerimi garajdan alıp mail atıcam. eğer böyle birşey olucaksa serviste ( cidden faturada hissediceksem ) gerçekten teşekkür ederim büyük bir çalışma olmuş olur.
Bul
Alıntı
dostum fatruda bir miktar hissediyorsun ama hizmetde kesinlikle hissedersin bunu rahatlıkla söyleye bilirim
Bul
Alıntı
en kısa zamanda bilgilerimi atıyorum .
Bul
Alıntı
bende bilgilerimi iki mail adresinede gönderdim. ilgilenirseniz çok sevinirim çünkü yakın zamanda bakım için opis\'e bende gideceğim . teşekkür ederim.
Bul
Alıntı
bilgileriniz gönderilmiştir cihan bey
Bul
Alıntı
Arkadaşlar bugün aracımdaki bir arıza için Ankara Opise gittim. Ufuk bey sağolsun özel olarak ilgilendi ve hiç beklemeden onarımlar ve bakımlar yapıldı. Tahminimden çok daha kısa sürede aracımı teslim aldım. Buradan Ufuk beye teşekkürlerimi sunar işlerinde başarılar dilerim.
Bul
Alıntı