Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara maceraları
Samet geldin mi Denizli\'den.. Arabanı ozlemişsindir sen simdi Big Grin

[Resim: 9u3pxc.jpg]
[Resim: ilxibt.jpg]

[Resim: eu3674.jpg]
Bul
Alıntı
Sen cuma günü macerayı kacırdın, berbere yetişeceğim diye... Asfaltı aglattık Baki abi ile beraber Smile saglı sollu vuuuuuuu

Bul
Alıntı

Alıntı:
#6007 bramor: Samet geldin mi Denizli\'den.. Arabanı ozlemişsindir sen simdi Big Grin

Alıntı:
#6008 bramor: Sen cuma günü macerayı kacırdın, berbere yetişeceğim diye... Asfaltı aglattık Baki abi ile beraber Smile saglı sollu vuuuuuuu

Hacı an itibari ile evdeyim aracımı özledim en kötüsü ise denizlide hiç chevyi göremedim Big Grin

Macera benle başlamıştı o akşam zaten hacı ilterdeki muabbet çok koyuydu Baki abi sen ben Resul abi erol dombik gökhan Big GrinBig GrinBig Grin

Olm berberle beraber dükkanı kapattık la o gün otobüse zor yetiştim Big Grin

Baki abiyle makasları atıyonuz bensiz olmuyor hacım Big GrinBig Grin
[Resim: 2yvjwqw.jpg]
Alıntı
aman sen olma zaten senin arabanın gozu bordurlerde... basımıza bela olursun... Big Grin ama cok istiyorsan atla wtcc ye gel buraya Smile cumartesi cumartesi takılalım Smile

Bul
Alıntı

Alıntı:
#6012 smcssllsmt:
[red]Alıntı:
#6007 bramor: Samet geldin mi Denizli\'den.. Arabanı ozlemişsindir sen simdi Big Grin

Alıntı:
#6008 bramor: Sen cuma günü macerayı kacırdın, berbere yetişeceğim diye... Asfaltı aglattık Baki abi ile beraber Smile saglı sollu vuuuuuuu

Hacı an itibari ile evdeyim aracımı özledim en kötüsü ise denizlide hiç chevyi göremedim Big Grin

Macera benle başlamıştı o akşam zaten hacı ilterdeki muabbet çok koyuydu Baki abi sen ben Resul abi erol dombik gökhan Big GrinBig GrinBig Grin

[/red]

baki abi ile ben iyi anlasıyoruz ama ben senin hep arkanı topluyorum baskan Smile o yuzden olmaaaaz Big Grin

Bul
Alıntı

Alıntı:
#6014 bramor: aman sen olma zaten senin arabanın gozu bordurlerde... basımıza bela olursun... Big Grin ama cok istiyorsan atla wtcc ye gel buraya Smile cumartesi cumartesi takılalım Smile

Başkan olmuyor ama böyle wtcc dipgaz yapınca neler olacağını biliyorsun asfalt lastik ilişkisi Big GrinBig Grin hacı yarın organizasyon yapıcaz...Ama dışarıda kar yağıyor ne hikmetse Big GrinBig GrinBig Grin
Alıntı
arada bir ilişki yokki oldugun yerde duruyorsun. gorduk o gün Smile ben dyno testi için sanayi de ozel servislere gidiliyor diye biliyordum ama sen her yerde yapıyorsun Smile ama arabanın kafa kagıdını nerden alıyorsun onu bilmiyorum

Bul
Alıntı

Alıntı:
#6015 bramor:
[red]Alıntı:
#6012 smcssllsmt:
[red]Alıntı:
#6007 bramor: [i]Samet geldin mi Denizli\'den.. Arabanı ozlemişsindir sen simdi Big Grin

Alıntı:

[/red]

baki abi ile ben iyi anlasıyoruz ama ben senin hep arkanı topluyorum baskan Smile o yuzden olmaaaaz Big Grin[/i][/red]

Anlaşma problemimiz mi vardı başkan Big Grin benim arkamı topluyormuşmuş da hava civa Big GrinBig Grin olm bir pazarlık bile edemiyorsunuz resul abinin sözlerini hatırlatırım
Alıntı
ben arkanı toplama konusunu Resul abi ile yaptığın pazarlık için demiyorumki Big Grin

unutma

key words:
antares kavsak yagmur spin Smile kırmızı lamba Big Grin

Bul
Alıntı

Alıntı:
#6018 bramor: arada bir ilişki yokki oldugun yerde duruyorsun. gorduk o gün Smile ben dyno testi için sanayi de ozel servislere gidiliyor diye biliyordum ama sen her yerde yapıyorsun Smile ama arabanın kafa kagıdını nerden alıyorsun onu bilmiyorum

Kafa kağıdımı Big GrinBig Grin komedisin la gel senle 0-400m kalkışı yapalım bide noter tutalım ANAHTARINA diyorum ne diyorsun Big Grin
Alıntı

Alıntı:
#6021 bramor: ben arkanı toplama konusunu Resul abi ile yaptığın pazarlık için demiyorumki Big Grin

unutma

key words:
antares kavsak yagmur spin Smile kırmızı lamba Big Grin

Sonuçta ben yarışçı adamım başkan ara sıra hatalar olabiliyor haliyle abartmayalım istersen Big Grin
Alıntı
valla abartan sensin ben degilki
Smile

ibren 220km de duruyor bana abartma diyorsun Smile

Bul
Alıntı
Şimdi bu abartmak değildir katılmıyorum sana adrenalinin tavan yaptığı bir anda herkesin aynı psikoloji içinde bulunabileceği bir durumdan bahsediyorum

P.S (Yaş aralıkları 20-30)
Alıntı
demekki ben 30+ oluyorum... cok yaslandım ben cocuk. seninle at kosturamam ben 8)

Bul
Alıntı
hahaha! takılmanızı ilgiyle takip ediyorum doğrusunu söylemek gerekirse SmileBig Grin
Bul
Alıntı
Senin ruh yaşın bitik olm zaten ölmüşünde arkandan ağlayanın yok paşa Big GrinBig GrinBig Grin
Alıntı
benim ölüm yeter sana da.... neyyyseee

dogadan haber varmı bu arada? in-dash sistemi nolduki onun acaba ben bugun yanındayken hala bitmemişti...

Bul
Alıntı
Senin ölünüde dirinede Big GrinBig Grin

Doğayla bugün konştum indashi bağlatıcam diyordu falan bi hayırlı olsuna gidek hacı Big GrinBig Grin
Alıntı
gideriz pasam Smile

ben bugun ilter elektronikteyken in-dash\'ın baglantıları cekiliyordu. ama bitimine kadar duramadım. bu arada servisi sevmeyen doga servisten cıkmaz oldu Smile

Bul
Alıntı
Hımm Doğanın sonucunu merakla bende bekliyorum bende double değişcek doğanın tınısını merak ediyorum Big GrinBig Grin

Doğa servisi aslında seviyor hacı öyle deme servisler doğayı sevmiyordu oda aşıldı wtcc yarışlarından çıkmış bir lacetti garanti dahilinde Big Grin
Alıntı
Smile

ama gecen hafta unutma bana ne diyordu sen arakda baskkaaaan baskaan sıfır gectin derken Smile

- gokhan?
- efendim doga?
- senin araba benimkinden daha hızlı hızlanıyor?
araya samet girer:
-ya baskkaaan yavas ya yavasss girme... valla sıfır gecti Smile

acaba benimki onceki hayatında safkan bir wtcc olabilirmi

Bul
Alıntı
Seninkinin hayatını bilmemde ben kendi hayatımı kurtarayım dedim acele giden ecele gider hesabı arkayada bindirdi beni kamyonlar 0 geçip gittin ben şahsen kimsenin güvenliğini tehlikeye atmam Big Grin

Neden diye sorarsan aracımda ben hariç kişiler varsa normal giderim ama tek olunca Big Grin işte ozaman kötü
Alıntı
sen ben varken normal mi gidiyordun? anormali merak ediyorum Big Grin

Bul
Alıntı
bu arada Baki Abi\'de ses sistemi problemini çözmüş duymuşsundur Smile double din yaptı Big Grin

[Resim: b50ak2.jpg]

Bul
Alıntı

Alıntı:
#6050 bramor: bu arada Baki Abi\'de ses sistemi problemini çözmüş duymuşsundur Smile double din yaptı Big Grin

[Resim: b50ak2.jpg]

Olmuş bea Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Alıntı
ama cok zor oturtmuşlar oraya...

Bul
Alıntı
Epey güzel olmuş ama. O ekranlı dokunmatik cihaz araca ayrı bir hava katmış. Gece uçan daire gibi görünür Big Grin
Bul
Alıntı
bencede daha baki abinin haberi yok ama yapılan montajdan işçilik saglam olmus degil mi Smile

Bul
Alıntı
tabi tabi serkan kardeşim inanma sen bu zıpırlara seni kafaya alıyor double falan taktırdığım yok henüz hiçbir şey yok orjinal navi takacağım onu bekliyorum ondan sonra belki değişecek aracın durumu
Bul
Alıntı

Alıntı:
#6081 daos009: tabi tabi serkan kardeşim inanma sen bu zıpırlara seni kafaya alıyor double falan taktırdığım yok henüz hiçbir şey yok orjinal navi takacağım onu bekliyorum ondan sonra belki değişecek aracın durumu

en kaliteli ***** birini kullandım neden oyle diyorsun abi Smile işçilik de çok kaliteli olmuş bence Big Grin

Bul
Alıntı