Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rezzo harika
ben yaklaşık iki ay önce ankaradan rezzo aldım allah bozmasın çok harika çok memmnunum tam bir aile arabası benim gibi beş nüfuslu bir aile için süper Smile bagajı hacimli ve koltuk mesafeleride geniş sürüşünden zevk alıyorum herkese tavsiye ederim
Bul
Merhaba, kulübümüze hoşgeldiniz. Aracınızla keyifli sürüşler dilerim. Hayırlı olsun.
Bul
Hayırlı olsun. Allah tekerini düz bastırsın
Eğer isteresen \"O\" bir hâyâl değildir.
Bul
Hayırlı olsun yeni aracınız, hoşgeldiniz aramıza, kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.
[yellow]BİLGİNİN EFENDİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞMANIN KÖLESİ OLMAK GEREKİR![/yellow]
Bul
hayırlı olsun güle güle kullanın
Bul
tşk ederim arkadaşlar saolun Smile
Bul
Hayırlı uğurlu olsun
2011 cruz beyaz hb lt plus manuel
Bul
Hayırlı olsun
Bul
hayırlı olsun aracınız Allah kaza bela vermesin.
bizde aldık size hayırlı olsun birde konuyu yanlış yerdemi sordum bilmiyorum ama bizimde rezzo var sıralı sistem olduu için ilk başta benzinle çalışıo biz nasıl bunu gazda çalıştırırız ???????????????? acil
Herkes Süslensin,Sen Sadeyken Güzelsinn....
Bul
Ben de SW arar iken rezzoyu buldum? yakıt tüketimleri ve konforu nasıldır acaba?
Bul

Alıntı:
#70923 savurqac: bizde aldık size hayırlı olsun birde konuyu yanlış yerdemi sordum bilmiyorum ama bizimde rezzo var sıralı sistem olduu için ilk başta benzinle çalışıo biz nasıl bunu gazda çalıştırırız ???????????????? acil

Sıralı sistem diye bilinen enjeksiyonlu sistemlerde, benzinde çalışması normaldir.(araç ısınıncaya kadar)
Bul
Merhaba.bende 5 ay önce yana done lacetti ararken bir akşam üstü nasıl olduysa rezzo ilanı gördüm.hiç aklımda yokken arabanın şekli hoşuma gitti tekirdagdan muglaya bastım gittim.iyiki gitmisim .aracı aldığım kişi ve arabam çok güzel.5 aydır 1 lira masrafı olmadı.adam bütün bakımlarını yaptırmış.İzmir de vergi dairesi muduruymus.tek sıkıntısı ön göğüsteki çatlaklar .ama orayida bir nevi hallettim.hepimize hayırlı sürüsler
Bul
(29-06-2015, Saat: 03:27)sevkisaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba.bende 5 ay önce yana done lacetti ararken bir akşam üstü nasıl olduysa rezzo ilanı gördüm.hiç aklımda yokken arabanın şekli hoşuma gitti tekirdagdan muglaya bastım gittim.iyiki gitmisim .aracı aldığım kişi ve arabam çok güzel.5 aydır 1 lira masrafı olmadı.adam bütün bakımlarını yaptırmış.İzmir de vergi dairesi muduruymus.tek sıkıntısı ön göğüsteki çatlaklar .ama orayida bir nevi hallettim.hepimize hayırlı sürüsler

Hayırlı olsun.Fiyat nedir kaça aldınız?
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CHEVROLET REZZO ibrahim 9 6,889 10-04-2016, Saat: 12:03
Son Yorum: OZHAN3636
  Rezzo Yağ eksiltme serddar 1 1,144 17-09-2015, Saat: 10:34
Son Yorum: haluk
  sadece fiyatımı iyi REZZO nun yavuzbey 4 2,236 30-04-2015, Saat: 10:44
Son Yorum: heymen
  2005 Model Rezzo eymeneslem 1 2,074 10-03-2014, Saat: 15:48
Son Yorum: daos009