Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cruze - Elektrikli Katlanır Dış Dikiz Aynaları
evet tam 40 günde bu işide başardık işte türkiye\'de ilk üç araç haluk , meth01 ve ben (haluk, metin ve emin arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim

Sipariş vermek isteyen Haluk arkadaşımıza mesaj atarak iletişime geçebilir arkadaşlar. Kulübümüz de emek verilen işlerin kendi emeği veya işi gibi gösterip bu işlerden çıkar elde etmek isteyenler olduğundan. Bu işlemi bu şekilde yapacağız.

Benim veya kulübümüzün herhangi bir payı veya ticari menfaati yoktur. Direk ödemeyi sizi yönlendirerek ürünü satın alacağınız şirkete yapacaksınız.

Ürün Türkiye ye normalde 3-5 gün arasında ulaşıyor ama burdaki dağıtımı PTT de olduğu için yaşadağınız ile göre Ürün Türkiye ye geldikten sonra 10 günü bulabilir elinize ulaşması. Bunun içinde firma ile görüştüm. İşi daha da kolaylaştırabilecek bir formül bulmaya çalışıyoruz kargo konusunda.

Size verilen takip no ile ürünün gelişini sizde izleyebileceksiniz. Ürün adresinize ücretsiz kargo ile gelecek. Takip esnasında bazı illerde gümrük görevlisi ürünün içeriğini görmek isterse ekranda \"Gümrükte tutuluyor\" ibaresi görürsünüz bu durumda ürünü nasıl PTT den elden teslim alacağınız konusunda da size yol göstereceğim.

Metin ve benimki direk elimize ulaştı ama Baki arkadaşımız da bu dediğimiz olay oldu ve oda Pazartesi gidip ürününü ordan teslim alacak.

Ürünle birlikte montaj çizelgesi size gelecek. Ayrıca burdaki montaj resimleri ve yazdıklarımızla montajı yaptırabilirsiniz.

Servisler de bu işlemi yaptırırsannız benim gibi 300 TL civarı bir rakam ödersiniz. Tabi servise göre bu bedel değişebilir. Siz aracı tanıyan bildiğiniz bir oto elektrikçiye de bu işlemi yaptırabilirsiniz. Tamamen size kalmış.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y4pKiy8h-2Y[/video]
Bul
Alıntı

Alıntı:
#73491 emox: Bu arada şöyle diyim. Bizim modele en yakın model opel astradır. En çok oynanan modelde opel astradır. Modifiye için birazda astraya bakmak gerekiyor.

[black][p]Çok güzel uygulama. Ayna katlama[/p]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nJAq8ieiS-k[/video]
[p]Remote start[/p]

[/black]
Bul
Alıntı
http://www.izlesene.com/video/prelude-_-...or/2478533
Bul
Alıntı
aynanın katlanırlığını göremedim bakicim :S
Alıntı

Alıntı:
#73571 meth01: aynanın katlanırlığını göremedim bakicim :S

kirve yapacağız görecekler Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

kirve linkdeki adam işi çözmüş anladığım kadarı ile demekki parçalar var ve bizde yapabiliriz
Bul
Alıntı
:p :p tamam yapıyoruzz..
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3p0kS1ARdZw[/video]
Alıntı
he işte kirve ben bundan istiyorum :yes
Bul
Alıntı
bedne istiyorum ne olacakk şimdi???
Alıntı
adama youtube dan pm attım cvp vermedi Big Grin
Alıntı
kirve 0:45 nci sn.ye bakk

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eNJ8JcwI6ew[/video]
Alıntı

Alıntı:
#73576 meth01: adama youtube dan pm attım cvp vermedi Big Grin

way kötü herif nasıl cvp vermez sana Big GrinBig GrinBig Grin kirve bu işi ruslar yapmıştır onlara bakalım bence adamlar paylaşıyor en azından
Bul
Alıntı

[red]Alıntı:
#73577 meth01: [i]kirve 0:45 nci sn.ye bakk

Yuh adam ne yapmış öyle yaaa kirve biz bu işi çözmezsek yazıklar olsun bize
Bul
Alıntı
emin montaj yapıyor her halde sesi çıkmadığına göre
Bul
Alıntı

Alıntı:
#73581 daos009: emin montaj yapıyor her halde sesi çıkmadığına göre

herhalde Big Grin emin ses verr.. yoksa securitye mi takıldın :p
Alıntı

Alıntı:
#73582 meth01:
[red]Alıntı:
#73581 daos009: emin montaj yapıyor her halde sesi çıkmadığına göre

herhalde Big Grin emin ses verr.. yoksa securitye mi takıldın :p
[/red]

emin senden önce montaj yapıyor her halde kirve Big GrinBig GrinBig Grin
Bul
Alıntı
ben herzamanki gibi pazarımı yicem sanırım
Alıntı

Alıntı:
#73586 meth01: ben herzamanki gibi pazarımı yicem sanırım

he he yakında eşinde seni yiyecek bu araba yüzünden Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Bul
Alıntı

Alıntı:
#73587 emox: Abi montajdaydım ya. Şu tıpanın üstünde 4 tane ufak tırnak varya delirtti ya. Çıkarana kadar öldüm öldüm dirildim ya. Bu arada videodaki LTZ donanımı sanırım. Orjinal o araç. Anahtarsız giriş var.Süper araç. Bu parçaları bulsan uzay mekiği olur araç.

emin dedim ya tırnaklar var çok dikkatli çıkar çabuk kırılıyor diye 4 değil 3 tırnak olması lazım ama ben alta olan 3.yü görmedim ondan baya zorladım çıkarmak için sonra baktım parça dönüyor bi çevirdim altta bir tırnak daha yuh dedim ve ondan sonra hemen çıktı
Bul
Alıntı
http://www.3gwrx.com/forum/index.php?topic=18374.0
imprezanın çatısına bir bakın derim...
Alıntı
metin kardeş bunda bir milyon iş var sankim bu iş biraz zor olacak
Bul
Alıntı
Yok kanka zor olmazz şemaları çıkartırız parçaları aldık mı tamamdırr
Alıntı
kirve parçayı nerden bulacağız bizim aynaya göre ben ondayım
Bul
Alıntı
http://www.otoaksesuarmarket.com/DP-UNIV...907.html#0

şu üniversal olanlar var tüm markaları yazmışlar bir cruze yok listede bunlardan alıp uyduramazmıyız Smile
Alıntı
Arkadaşlar bugün İzmir Arkas Otomotiv ile görüştüm elektrikli katlanan dikizi yapıyormusunuz diye..Aracımı da oradan almıştım..Arkadaşın dediği İzmir de bir arkadaş 2 veya 3 . sanayi tam emin değilim ama Çınarlının orada ki hatta İzmir Egemin karşısında ki sanayi orada 780 Tl ye yaptırmış ve servise getirip göstermiş..Çok güzel oldugunu orada yaptırabileceğimi söylediler..İlgilenen İzmirdeki arkadaşlar olursa ordan sorup bakabilirler...
Bul
Alıntı
Egem\'in karşısı 3. sanayi orda nerde yapılıyor acaba ufak bir tiyo olsa bulurum aslında .İzmir\'deki arkadaşlar birleşsek belki daha uyguna 500 TL gibi yaptırırız.
2011 cruze ls design edition & HYUNDA i30 CRDİ DİZEL OTOMATİK ELİTE ..
Bul
Alıntı
Valla Burakcım İzmir Çiğli Arkas Oto da Ahmet ÖZİÇ var Chevy müşteri temsilcisi, istersen onunla bir görüş..Bana da o söyledi bu durumu..Sanırım ondan daha detaylı bilgiyi alırsın..
Bul
Alıntı
Gökhancım aslında adliyeye gittiğimde 3. sanayi yakın bi turlayayım bakalım sorayım ordaki aksesuarcılara bulamazsam ararım..
2011 cruze ls design edition & HYUNDA i30 CRDİ DİZEL OTOMATİK ELİTE ..
Bul
Alıntı
Olur Burakcım bir yokla bakalım..Tahminim bulursun ama zaten yapan kaç tane yer var orda..İnşallah bulur begenir fiyatı da anlaşarak indirirseniz bende geldiğimde yaptırırım Smile
Bul
Alıntı

Alıntı:
#73829 brksvr: Gökhancım aslında adliyeye gittiğimde 3. sanayi yakın bi turlayayım bakalım sorayım ordaki aksesuarcılara bulamazsam ararım..

Burak bey bu konu ile ilgilensenizde bize dönseniz çok makbule geçer orjinal aynasını mı kullanıyorlar yoksa kendileri başka bir ayna mı takıyorlar en önemli nokta bu ve tabi anahtardan kapatılıp açılıyor mu bunları öğrenebilir misiniz
Bul
Alıntı
Baki kardeşim servisteki arkadaşımın bana dediğini aktarayım..Ayna anahtardan aracı kitlerken kapanıyormuş, açınca da açılıyormuş..Ama şimdi şunu fark ettim içeriden oluyor mu bizde ki ayna tuşlarından onu sormayı unuttum bak Smile
Bul
Alıntı