Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezzom stop ediyor acil yardım EDECEK KİMSE varmı ??
Abi rezzom gaza geçtikten bir süre sonra istop ediyor lütfen acil yardım edin !!!!!!!!!!!!!!!!!:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
Herkes Süslensin,Sen Sadeyken Güzelsinn....
Bul
Alıntı
(16-12-2011, Saat: 09:37)savurqac demiş ki: Abi rezzom gaza geçtikten bir süre sonra istop ediyor lütfen acil yardım edin !!!!!!!!!!!!!!!!!:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Aynı sorun benim rezzomda da oldu hatta daha önceden gaz kelebeğini temizletmiştim aynen devam etti . Sonra başka bir ustaya gittim gaz kelebeğin pis onun için oluyor dedi . aracın soğukken gaz kelebeğinin temizlenmesi lazım ama balata temizleyici ile olmaz onun ayrı temizleme maddesi var dedi. sabah bıraktım öğleden sonra aracı aldığımda sorun gitmişti. gaz kelebeğini ve egr valfini düzgünce temizlet derim.
Bul
Alıntı
Smile bende ne oluyor dedim başlığı görünce Çok geçmiş olsun ama Beyin ile adaptasyon yaptırdınız mı uyumsuzluktan yakıt sarfiyatı artmasın
Bul
Alıntı
Merhaba.bende yeni bir rezzo kullanicisiyim..aracından memnunum.acaba bizim araçlar için cam ruzgarliklari varmı.
Bul
Alıntı
Farklı konulardaki sorularınızı lütfen arama yaparak bulmaya çalışınız, istediğiniz konu yok ise, forumda en alta doğru aradıklarınız bölümünde konu açarsanız bilen duyan yardımcı olacaktır.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Alıntı
Kusura bakmayın.tesekkurler
Bul
Alıntı
SLM,ARKADAŞLAR REZZO ARACIM STOP ETMEYE BAŞLADI BELİRLİ BİR SAAT ÇALIŞIYOR SONRA STOP EDİYOR USTAYA GÖTÜRDÜM MOTOR BEYNİNE BAKMAK İÇİN CİHAZ TAKTI FAKAT MOTOR BEYNİNE GİRMİYOR ABS BEYNİNE GİRİYOR SONRA BENİM ELEKRİKÇİ USTAM MOTOR TESİSATI DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ HALİYLE ÇIKMA TESİSAT BULDUK MOTOR BEYNİNİ CİHAZ OKUYOR ŞUAN AMA ARAÇ BU SEFERDE HIRSIZLIK KIT YANIP SÖNÜYOR İMMOLAİZER ARAÇ ÇALIŞMIYOR BUNUNLA İLGİLİ USTAM İMMOLAİZER İPTAL EDİP BEYİNE PROGRAM YÜKLENMESİNİ SÖYLEDİ FAKAT BUNLARIN BEYNİNE PROGRAM ATILIYORMU VARSA BEYİNCİ BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ RİCA EDİYORUM
İLETİŞİM:05442093425
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi