Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktivasyon maili
burak bey aktivasyon maili elime ulaşmadığından hesabımı aktive edememiştim siz etmeseydiniz aktive edemeyecektim sizin mailinizi aldım ettiğinize dair ama sitenin aktivasyon maili gelmedi önemsiz(junk)mail klasörü dahil hiç ulaşmadı elime bilginize
Bul
Cem bey, bu yüzden ben zaten bilgi maili yolluyorum. Başlık açmanızdaki amacı anlamadım?

Aktivasyon sisteminde bir sorun yok. Ancak Hosting olanaklarımızın kısıtlaması var. 1 saatte 100 den fazla mail atamıyor sistemimiz. Sizin üye olduğunuz saatte bu mail trafiği yoğunsa, size mail gönderemiyor sistem. Bu yüzden ben onaylıyorum genelde...

Bilginize.
[center][Resim: fuaotw.jpg]
Bitti...
Hayatım değil, ömrüm değil, nefes almam değil biten.
Biten bir sondu.
Şimdi,yeni bir başlangıç başlar,
Biten eskide kalır...
Tecrübelerle bu sefer beyaz yerine yıllanmış bir kırmızı başlar...[/center]
haberiniz yoksa diye haber verme amacıyla başlık açmıştım forumlarda bazen öyle sorunlar oluyor çünkü diyerek
Bul
ben konuları site içerisinden okuyamıyorum. konu başlığını google dan aratıp içeriği anca öyle görebiliyorum. bu konuda iletişim kısmından mesaj da gönderdim ama hala aynı değişen bir durum yok. konulara tıkladığımda verdiği hata bu;
"
404 Sayfa Bulunamadı
(Hata Etiketi: 'googleseo_404_notfound') "

bu konu da bana yardımcı olabilir misin. benden kaynaklı bir durum mu?
Bul
cevap verecek kimse yok mu? yoksa bu da mı görüntülenmiyor Smile
Bul
Sorun düzeltilmiştir
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
[blue]Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...[/blue]
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
(07-10-2019, Saat: 17:14)haluk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorun düzeltilmiştir

teşekkürler  Big Grin
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi