Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara Opis Yeni Yeri Batıpark
evet arkadaşlar uzun süren bir geçiş dönemündne sonra ankara gelmiş geçmiş en yeni, şeffaf ve en teknik servisine Opis yeni yeri olan istanbul yolunda Baumax\'ın altındaki kendi binasına taşındı. Dün gidip bizzat gördüm harika bir servis ve satış bayisi olmuş işte size örnek bir kaç resim daha sonra elimden geldiğince resimnleri bu başlığa ekleyeceğim. Kendisine ait bir son model bir dyno cihazları sayesinde ikince elde kontrollerde de artık ilk adres olacaklar.

[Resim: 69081676.jpg]
[Resim: 96921910.jpg]
[Resim: 68094780.jpg]
Bul
Alıntı
Baki abi Carrefour tarafında mı bu yer?
Cool
Bul
Alıntı
evet carrefouru geçince vatan bilgisisayarın yanı zaten istanbul yolunda ulusdan şaşmaz doğru giderken sağda kocaman bir Baumax yazısı görüyorsunuz onun hemen altında
Bul
Alıntı
Vatanı biliyoruz pekala, teşekkürler Baki Abi. Kışlık lastik almak için uğrayacağız Smile
Cool
Bul
Alıntı
Kışa daha çok var öncelikle gidip yeri görün çok güzel olmuş Big GrinBig Grin
Bul
Alıntı

Alıntı:
#98171 daos009: Kışa daha çok var öncelikle gidip yeri görün çok güzel olmuş Big GrinBig Grin

Big Grin Annem işte Smile Zaten o taraflara gidecektik, bakarız Big Grin Volt\'u merak ediyorum ben daha çok. 2011 yılında gelecek diyorlardı gelmişlerdir herhalde.
Cool
Bul
Alıntı
iskitlerdeki yerleri devam ediyor. fiyatlar sadece opisde yüksek değil lütfen bunu opis yapıyormuş gibi lanse etmeyelim ankarada tüm chevrolet bayilerinde bakım fiyatları aynı civarda.
Bul
Alıntı
Arkadaşlar bu servisleri pazar günleri de açık bilginiz olsun artık pazar günleri yetkili servis hizmeti bulabileceksiniz
Bul
Alıntı
Chevrolet ve Opel\'in ayrı ayrı olması daha güzel olmuş bence...
Bul
Alıntı
evet girişleri ve satış temsilcileri de ayrı ayrı
Bul
Alıntı
Selamlar,

ben de yakında Lacettim için 45000 bakımına gidecektim. Servis hakikaten güzel gözüküyor. klüp indirimimizi almak için kim ile görüşeceğiz burada? Gerçi biliyorum şase numarasından klüp üyesi olduğumuz otomatik ortaya çıkıyor da bizimle ilgilenecek kişi kim olacak bilginiz var mı?

Bir de lacetti 45000 bakımında standart yapılacak işler ve fiyatları ile ilgili forumda bir link göremedim, gözümden kaçmış da olabilir, yönlendirebilir misiniz?

son bir soru: bakım yapılırken bu serviste de aracımızın yanında olup yapılan işlemleri inceleme şansımız var mı? Opis İskitlerde bu konuda bir problem yoktu.

Teşekkürler, herkese kazasız belasız sürüşlerSmile
Bul
Alıntı
Baki Bey merhaba,

bilgilerimi çok önceden size bildirmiştim zaten, klüp indirimini uzun süredir tüm bakımlarımda İskitler Opis\'den alıyorum. benim sorum Opis\'in yeni yerinde bu indirimi almak için ekstra bir işlem yapmam gerekiyor mu onula ilgili.

Lacetti 45000 bakımı sorularım ile ilgili kim ile iletişime geçebilirim? teşekkürler
Bul
Alıntı
hımm pardon. batıpark daki satış temsilciniz irfan bey onunla görüşüp bilgilerini alabilirsiniz

tel: 0312 293 02 93
Bul
Alıntı
mesaj yazmıştım silinmiş neden?burası paylaşım forumu değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum.acaba opis servisine falan mı üye olmuşum ben?sadece benim değil opise şikayeti olan başka kullanıcıların mesajlarıda silinmiş.ne güzelll!
Bul
Alıntı

Alıntı:
#98497 immortal: mesaj yazmıştım silinmiş neden?burası paylaşım forumu değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum.acaba opis servisine falan mı üye olmuşum ben?sadece benim değil opise şikayeti olan başka kullanıcıların mesajlarıda silinmiş.ne güzelll!

Mesajınızın silineceğini sanmıyorum. Yanlış bölümde ise doğru bölüme vs. taşınmış olabilir.
Cool
Bul
Alıntı
arkadaşlar opis batıpark şubesinin resmi açılışı var. tüm üyelerimiz davetlidir

adres

Turgut Özal Bul.Seçim sok.no:2-4  İskitler/ANKARAİstanbul yolu 11 km Batıpark işmerkezi Batıkent/ANKARA
Tel:0312 342 10 20Tel:0312 293 02 41

[Resim: cy93r.jpg]
Bul
Alıntı

Alıntı:
#102240 daos009: arkadaşlar opis batıpark şubesinin resmi açılışı var. tüm üyelerimiz davetlidir

adres

Turgut Özal Bul.Seçim sok.no:2-4  İskitler/ANKARAİstanbul yolu 11 km Batıpark işmerkezi Batıkent/ANKARA
Tel:0312 342 10 20Tel:0312 293 02 41

[Resim: cy93r.jpg]

biz geliriz tamponuda boyatırız hem.
Cool
Bul
Alıntı
tüm üyelerimizi bekliyoruz arkadaşlar. çok güzel bir plaza oldu.
Bul
Alıntı
Bizim evin hemen yaninda. O kadar da bekledim açiliş icin. 22 eylulde Antalyada olmam gerek. Simdiden hayirli olsun!
Bul
Alıntı
yukarı
Bul
Alıntı
Açılışa özel Servis ve Aksesuar hizmetlerinde %20 indirim olacakmış, fakat benim dershanem çıktı pazar 14:30\'da Smile Bagaj çıtası düşünüyorduk.
Cool
Bul
Alıntı
arkadaşlar yarın ki açılışta camaro da olacak araci incelemek isteyen bütün uyelerimiz davetlidir.
Bul
Alıntı
[Resim: d812b.jpg]
Bul
Alıntı
saat 2 de ordayım abi bende ufuk abide davet etti saolsun 2de görüşürüz
2010 cruze ls
Bul
Alıntı
aslında böyle bir açılışta kulüp buluşması da iyi giderdi bence... hem opis bayisi için de güzel olurdu...
Bul
Alıntı

Alıntı:
#102823 netaylan: aslında böyle bir açılışta kulüp buluşması da iyi giderdi bence... hem opis bayisi için de güzel olurdu...

bizde şimdiki buluş***** katılanlar pek olmuyor nedense, konu içeriği sadece üyelere olacak şuanki 1040 ziyaretçi üye olacak, öyle olur anca. Opelciler direk 10 kişi toplamışlar bile.
Cool
Bul
Alıntı
üyele sayımız yeterli aslında ancak katılım sayımız az oluyor.
Bul
Alıntı
güzel bi açılıştı camaro da sahibini buldu açılışta
2010 cruze ls
Bul
Alıntı

Alıntı:
#102860 mamii: güzel bi açılıştı camaro da sahibini buldu açılışta

Yukarı resimdeki Camaro mu satıldı?
Bul
Alıntı

Alıntı: