Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
torpido çatlaması
arkadslar merhaba;2004 model rezzo aldım aracın kullanımından memnunum fakat direksiyon üzerinde ve torpitoda çatlaklar oluştu.bununla ilgili sorun yaşayan veya bu çatlaklara ne yaptınız veya ben ne yapabilirim.görüş ve yorumlarınızı bekliyorum.
Bul
Kütahya\'da OTTO ZENITH KÜTAHYA diye bir yer var, orada bu işlemler yapılıyor sanırım;

http://www.ottozenith.org/ sitesindeki uygulamalar işinizi görürse irtibata geçin isterseniz...
Bul
carbon fiber kaplamayı düşünüyorum en hesaplı yöntem o görünüyor.ayrıca oto zenith fiyat alalım bakalım paylaşım için teşekürler..
Bul
Merhaba.çatlaklar için locktite( henkel markasının)406 plastik için özel yapıştırıcı aldım.çatlağı hafif kanirtip onu sıkın ve çatlak birbirini opsun.başka yerden çatlar yapistidigin yerden çatlama.yalnız 30 TL bir fiyatı var.4206 modelini alırsanız o 45 tl
Bul
(29-06-2015, Saat: 03:19)sevkisaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba.çatlaklar için locktite( henkel markasının)406 plastik için özel yapıştırıcı aldım.çatlağı hafif kanirtip onu sıkın ve çatlak birbirini opsun.başka yerden çatlar yapistidigin yerden çatlama.yalnız 30 TL bir fiyatı var.4206 modelini alırsanız o 45 tl

Merhaba , yapıştırma işleminden sonraki görsel durumu nasıl oluyor? benim aracımda da çatlak var ve biraz takıntılıyım bu konuda görsel paylaşabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi