Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHEVROLET REZZO
chevroletin mpv sınıfı olan rezzo ferah iç hacim ve konforuyla gönüllerde taht kuruyor.ancak dönüşlerdeki performansı ve yakıt ekonomisi vasat performans yeterli.ama artık satılmıyor chevrolete baktığımızda her sınıf var ama bir mpv eksikliği hissediliyor.SİZCE REZZO YENİLENİP TEKRAR PİYASAYA ÇIKSIN MI YOKSA MPV BOŞLUĞU CHEVROLETTE HİSSEDİLMYOR MU
Bul
Alıntı
bence gerek yok..
Bul
Alıntı
Bence dış görünüşün elden geçmesi gerekiyor
DeJOuL
Alıntı

Alıntı:
#5385 okayhan: bence gerek yok..

Hocam,

Chevrolet senin gibi düşünmemiş. Ve Orlando\'yu hazırlıyorlar. Ve sanırım Türkiye\'de de satışa sunulacak.

Forumlarda resimlerini ve ayrıntılarını bulabilirsiniz... Smile
[Resim: fuaotw.jpg]
Bitti...
Hayatım değil, ömrüm değil, nefes almam değil biten.
Biten bir sondu.
Şimdi,yeni bir başlangıç başlar,
Biten eskide kalır...
Tecrübelerle bu sefer beyaz yerine yıllanmış bir kırmızı başlar...
Alıntı
bi aralar şirket aracımızdı rezzo. ilk chevrolet deneyimim rezzoydu. çok güzel bir araçtı. şirket araçları bildiğiniz üzere çok hor kullanılır. rezzo da hor kullanılıyordu ama bana mısın demiyordu. çok sağlamdı. şirkete uzun süre hizmet etti. sonra da yeni araç alımında unutuldu ve satıldı. üzülmüştüm duyduğumda.
karantina - 2010 cruze ls at karbon siyahı... Confusedatisfied
Bul
Alıntı
Bende yeni aldım arkadaşlar inşallah memnun kalırım eski bir amerikancı olarak ne alayım diye geziyordum pazarda ah o artısı yokmu + cezbetti beni kendine çekti.....
Bul
Alıntı
2005 REZZO SAHİBİYİM VALLA SÜPER.TAM BİR AİLE ARABASI YAKIN ZAMANDA UZUN YOLDA DENEME FIRSATI BULDUM OLDUKÇA RAHAT VE İNSANI YOLCULUK YORMUYOR.BİRAZ KİLOSUNUN AĞIR OLUŞUNDAN DOLAYI YÜKSEK DEVİRLİ KULLANMAK GEREKLİ.TABİ BUDA HALİYLE YAKITI BİRAZCIK ETKİLİYO AMA BU RAHATLIĞINA VE GENİŞLİĞİNE DEĞER.TAVSİYE EDERİM...
Bul
Alıntı
Merhaba bende yeni aldım parca alternatifi nedir birde lastik ölçüleri nedir benim araçta 195 60 15
Bul
Alıntı
Merhaba rezzo kullanan arkadaşlar iletişim kurmamızı rica ediyorum facebook ta rezzo diye aratabilirsiniz
Bul
Alıntı
ben bulamadım ama link varmı
Bul
Alıntı