Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sadece fiyatımı iyi REZZO nun
arkadaşlar merhaba, 16-18 bin arası araçlara bakarken gözüme chevrolet rezzo lar takıldı.. donanım olarak böyle arabanın muadilini bu fiyatlara bulmak zor.. 4 hava yastığı klima digital klima sanroof çelik jant ve daha bir çok şey...

fakat aklıma takılan şey... piyasanının neredeyse hiç olmaması yaklaşık 270 bin ilan içerisinde sadece 52 adet rezzo ilanı var ve bunların bir çoğu uzun zamandır bekliyor..

şimdi sormak istediğim soru şu ... aracın tutulup tutulmaması çok önemli değil benim açımdan, sonuçta her ***** bir alıcısı vardır. lakin bu araç bizi yolda bırakabilecek bir araçmı, çok masraf çıkarabilecek bir araç mı? bilenler yanıtlarsa şimdiden teşekkürler.....
Bul
Alıntı
Bu araç hakkında bilgi edinmeniz biraz zor gibi görünüyor. Bu kadar az olan bir aracın tamircisini de parçasını da kolayca bulabileceğinizi sanmıyorum. Ancak motor vs işlerden anlayan biri iseniz çok sorun yaşamayabilirsiniz. Parça olayını da artık internetten temin edersiniz. Biraz maceralı ama o paraya o donanım az bulunur.
\"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır... Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur...\"  Mustafa Kemal ATATÜRK
Bul
Alıntı
Arkadaşlar merhaba 2005 Rezzo sahibiyim. Araç piyasada az var doğru ama motoru opel motorudur E-TECH iyi bir opel servisine ***** sorunsuzca hallettirebilirsiniz. Rezzo bir keyif arabasıdır geniş ve ferahtır (HIZ ARABASI DEĞİLDİR 170 e kadar ibreyi rahat görebilirsiniz) Atiker sıralı sistem kullanıyorum 30 kr yakıyor tabı 2000-3000 devir arasında kullanırsanız bu rakam dahada aşağı düşebilir. Yani şöyle söyleyeyim size Rezzo benim ilk arabam ve haila aynı arabayla yoluma devam ediyorum. Araç yolda bırakırmı diye sorular var çok güzel bir söz var nekadar ekmek okadar köfte siz arabaya nekadar iyi bakarsanız oda sizi yolda bırakmaz asla. Ama ben araca bakımlarını yaptırmayayım oda benı yolda bırakmasın gıbı bır durum yok. Şu ana kadar nazar değmesin aracım 94.000 de bir kere bırakmadı yolda. Hız yapacaklar bu aracı tercih etmesin ama sunroofumu acarım ailemle yada arkadaslarımla uzun yola giderim hafta sonları muhabbet eşliğinde bi denize giderim falan diyorsanız bu araç tam size göre. İyi bir usta arayanlar içinde bana mesaj atabilir Bostancı Sanayii İstanbulda çok iyi bir opel chavrolet ustam var öneririm.

(Rezzoyu alan biner satmak istemez Chavrolet araçlarını türkiyeden çekeceğini söylediği için panikle satıyorlar arabalarını ama bilmiyorlarki motor opelin motoru.)

Teşekkürler
Bul
Alıntı
İsim ve telefon vermenizde bir sakınca yok Sancak bey. Çünkü bu aracın ustasını bulmak her zaman kolay olmuyor.
\"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır... Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur...\"  Mustafa Kemal ATATÜRK
Bul
Alıntı
- Geçen yıl bir galeride 2006 model Rezzo görmüştüm, araç aynı sıfır gibi duruyordu. Ben o ana kadar Rezzo'yu hiç görmemiştim. Donanımı ve fiyatı görünce çok şaşırmıştım. Yalnız dış tipini pek beğenmemiştim. Abim bana "al" dedi ben de "alırsak satamayız" falan dedim galerici "turşusunu kurarsın, satamazsan" dedi. Abim de "satamazsan ben alırım" dedi ama ben yine de almadım. Yani illa ki ben alırsam satışı önemli değil bana aile/gezme arabası lazım diyorsanız kesinlikle alın!
- Bu arada Lacetti aldım ve memnunum. Chevrolet kalite yani.
Bul
Alıntı