Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chevrolet
57000 tl aldığım trax 4x4 şuan 3ayında cuma günkü açıklamadan sonra değeri 45bin gibi rakama düştü (2 el ) ben maddi ve manevi zarar görmüş bulunuyorum tabiki tüm bu marka sahipleride aynı duygudadır (TOLGA bey yazmış ikinci eli etkilemez diye şuan araçlara talip yok zaten gelmiycek diye artı yedek parça 10 sene olsa ne olur arabanın bir değeri olmadıktan sonra
BU İŞ İÇİN YASAL YOL NEYSE GEREĞİ YAPILANA KADAR MÜCADELE EDECEM
Bul
firmanın uyguladığı fiyat politikası ile ilgi bir şey yapmanız mümkün değil serbest piyasa kuralları gereği firma istediği fiyat politikasını uygulayabiliyor zamanında biz bu politikası yüzünden çok savaştık ancak elimize bir şey geçmedi aynı politikayı 2013 yılı ocak ayında da yapmıştı 2012 aralık ayında 43.000 tlye sattığı cruzu 2013 ocak ayında kampanya yapıp 38.000 tlye vermişlerdi 2012 de alanlar 1 ay içinde 5.000 tl zarar etmişti şimdide aynı şeyi yaptı.
Bul
Haklısınız ama pazardan çekiliyoz diye bir şey yoktu bu söz bizim zararımız rekabet her markada olan şey yıl sonu benim kızgınlığım bazı modelleri son 4 ayda pazara sok hatta otomatik vitesi 10 gün evel sonra son dakika pazardan çekiliyoruz yok böyle birşey
Bul
***** ne hukuki ne de bireysel olarak yapabileceğiniz bir şey yok. Çok çok orada burada protesto edersiniz, o da tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış\'a benzer. Kapitalizm işte böyle bir şey. Nacizane önerim, mümkün olduğunca sakin kalarak aracınızdan zevk almaya çalışın. Çünkü iyi bir araca sahipsiniz unutmayın.Smile
\"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır... Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur...\"  Mustafa Kemal ATATÜRK
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çekilme kararı sonrası Chevrolet Trax 1.4 140 otomatik alınırmı? kmehmetk 5 4,154 03-02-2014, Saat: 17:30
Son Yorum: ugurkurt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi