Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trax sahibiyim artık
Herkese Selamlar ,
Aranıza yeni katıldım yaklaşık iki haftalık Trax 1.6 LT kullanıcısıyım.İkinci el bir araç aldım 4bin km. her yönüyle her özelliğiyle beni fazlasıyla tatmin ediyor.Görenlerin de ilgisini fazlasıyla çeken bir araç ve Trax i seçtiğim için mutluyum.İki haftalık kulanımım da şehiriçi 8.2 ile 8.4 lt arası ortalama da yakıt tüketimim var oda yaklaşık 40 kr tekabül ediyor sanırım.Lpg ile ilgilenmiyorum çünkü yorumlarda ve serviste çok olumlu sonuçlar almadım hem performansdan düşürüyormuş hem de motor arızalarına yol acabiliyormuş o yüzden şimdilik biraz uzağım o konulara.Performans olarak da suv tarzı bir arabadan beklediğimin çok üzerinde performans sergiliyor hem seri 1.6 115 beygir hakkını veriyor.Hantal ve ağır bir araç gibi gözükse de hiç öyle değil. çok seri kullanan arkadaşlarım da bu yönden çok memnun kaldılar. hem de motor sesi yok denecek kadar az.Biraz da müzik volume açtığınız da motor sesini hiç duymuyorsunuz bile.Mylink özelliği çok kullanışlı resim müzik ve avı formatlı videoları izleyebiliryosunuz ve dokunmatik hassasiyeti çok çok iyi . bir de navigasyon olsa kendi üzerinde çok daha iyi olabilirdi ama akıllı telefonunuz var ise iphonedaki hatirayı aktarabiliyosunuz ama kötü yanı o programın ücretli oluşu.bir diğer eksik yanı da xenon farların olmayışı.Sarı far çok fazla olmasada zayıf kalıyor ama xenon far olsaymış çok da güzel olurdu.
Bir de değineceğim konu sunroof, aracım full olmasına rağmen sunroof yok. ekstra olduğunda ilk sahibi gerek duymayıp hemde pahalı geldiği için taktırmamış.sunroof taktırabilir miyim diye çok merak ediyorum acaba bi sıkıntı olur mu ? bu konu da tavsiyelerinizi de bekliyorum .
teşekkür ederim Smile
Bul
Mavi veya kırmızı otomatik bulursak bizde alabiliriz trax.

Cruze\'larda yüzlerce çeşit led far çeşidi var. Bi-xenon dahil olmak üzere. Model yaygınlaştıkça modifiye parçaları yeni farlar vs. üretilmeye başlanır xenon alırsınız o zamanda. Şimdilik osram beyaz far alabilirsiniz.

Sunroof taktıramazsınız tavan kesilmesi gerektiğinden hem orjinal gibi olmaz hemde kazalarda tavanı koruyamaz.
Cool
Bul

[red]Alıntı:
#122423 arches: Herkese Selamlar ,
Aranıza yeni katıldım yaklaşık iki haftalık Trax 1.6 LT kullanıcısıyım.İkinci el bir araç aldım 4bin km. her yönüyle her özelliğiyle beni fazlasıyla tatmin ediyor.Görenlerin de ilgisini fazlasıyla çeken bir araç ve Trax i seçtiğim için mutluyum.İki haftalık kulanımım da şehiriçi 8.2 ile 8.4 lt arası ortalama da yakıt tüketimim var oda yaklaşık 40 kr tekabül ediyor sanırım.Lpg ile ilgilenmiyorum çünkü yorumlarda ve serviste çok olumlu sonuçlar almadım hem performansdan düşürüyormuş hem de motor arızalarına yol acabiliyormuş o yüzden şimdilik biraz uzağım o konulara.Performans olarak da suv tarzı bir arabadan beklediğimin çok üzerinde performans sergiliyor hem seri 1.6 115 beygir hakkını veriyor.Hantal ve ağır bir araç gibi gözükse de hiç öyle değil. çok seri kullanan arkadaşlarım da bu yönden çok memnun kaldılar. hem de motor sesi yok denecek kadar az.Biraz da müzik volume açtığınız da motor sesini hiç duymuyorsunuz bile.Mylink özelliği çok kullanışlı resim müzik ve avı formatlı videoları izleyebiliryosunuz ve dokunmatik hassasiyeti çok çok iyi . bir de navigasyon olsa kendi üzerinde çok daha iyi olabilirdi ama akıllı telefonunuz var ise iphonedaki hatirayı aktarabiliyosunuz ama kötü yanı o programın ücretli oluşu.bir diğer eksik yanı da xenon farların olmayışı.Sarı far çok fazla olmasada zayıf kalıyor ama xenon far olsaymış çok da güzel olurdu.
Bir de değineceğim konu sunroof, aracım full olmasına rağmen sunroof yok. ekstra olduğunda ilk sahibi gerek duymayıp hemde pahalı geldiği için taktırmamış.sunroof taktırabilir miyim diye çok merak ediyorum acaba bi sıkıntı olur mu ? bu konu da tavsiyelerinizi de bekliyorum .
teşekkür ederim Smile
[/red]

hayirli olsun,kazasiz surusler...
Bul
Ben aracı 5000 km oldu. Lpg de kullanıyorum. Çok şükür bir sıkıntı olmadı. Umarım olmazda. Landirenzo üç yıl motor garantisi veriyor. Lpg ile ilgili yanlış anlaşılmalar var. Taktırmayanlara göre lpg iyi değil bence taktıranların görüşünü alın.
Bul
aracınızı güle güle kullanın. trax adından çok söz ettirecek çok güzel bir araba.
Bul
Aracınız hayırlı olsun Mesut bey

Ben de güzel bir seçim yaptığınızı düşünüyorum.

Aracınızı kaça aldınız acaba?
Bul
Ben de yeni trax ciyim. 1.4 turbo. Gayet iyi.
Bul
Arkadaşlar öncelikle biraz geç cevap verebildiğim için kusura bakmayın..
Şuana kadar ki geçen zaman da hiç bir sıkıntı veya aksi bir durum söz konusu bile olmadı allaha şükür Smile Sadece Xenon Far taktırmayı düşünüyorum onun da araştırmalarını yapıyorum .. Bir de MYlink i Navigasyon olarak kullanabiliyoruz bildiğim kadarıyla ? Akıllı Telefonunuz var ise bağlanıp program ile açılabiliyor ama telefonda program ücretli ve Türkiye varmı bilmiyorum..Bunun dışında Başka bir alternatifimiz var mı Navigasyon için ?
Tüm iyi dilekleriniz için Teşekkür Ederim .
Bul
Navigasyon programı var android\'de bulduk kullandık biz yani. Bir kereliğine 2TL ücreti var
Cool
Bul
trax çok iyi bir tercih , iyi günlerde kullanın , olmaz da hani bir gün cruze \'umdan sıkılırsam aklıma gelen ilk araç olacak
Bul
Merhabalar, 2013 Trax 4x4 AWD, Manuel, 140 ps, inci beyazı alarak ben de aranıza katıldım. Bundan önceki arabam
2016 model Skoda Fabia style TSI/DSG idi. O da çok iyi bir arabaydı ama daha çok gençlere hitap ediyordu sanırım.
Sonuçta eşimin de çok istediği Trax i aldık. Piyasası belki zorludur ama Allah ömür verirse uzun yıllar kullanma amacındayım.
İlk izlenimlerim olumlu ancak bilgi almak istediğim bir konu olursa, sanırım doğru yer burası.Tüm arkadaşlara kazasız belasız sürüşler dilerim.
Bul
Hoşgeldin hayırlı olsun.
Hayırlı olsun. Ayni araçla 140 ho 1.4 4x4 sunroof
Bende temmuz ayında katıldım. 3 yıllık cruzr dan sonra tine chevroletten devam etmek güzel. Kazasız mutlu sürüşler
Bul
Merhaba arkadaşlar. 2013 model trax 1.6 tl 55.000 km gümüş gri full bir araç almayı düşünüyorum. 49.000 tl ye bıraktılar en son sizce fiyat nasıl ? Trax ı alsam 3-5 sene sonra satarken çok zorlanırmıyım ? 40.000 tl ye 2011 cruze desing edition plus da var. İkisinden birini almak istiyorum.
Bul
49000 iyi rakam. Bende 1.4 140 hp a/t var 60000 veren oldu ama hiç içimden satmak gelmedi. Çok memnunum.
Bul
(27-02-2017, Saat: 21:42)hcanata Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 49000 iyi rakam. Bende 1.4 140 hp a/t var 60000 veren oldu ama hiç içimden satmak gelmedi. Çok memnunum.

Bence de fiyat iyi aslında. ***** sitedeki tüm trax ilanlarına baktım. Bu temizlikte hatasız ve full araç yok bu paraya. EĞer alırsa 5 yıl kullanmyı düşünüyorum. 5 yıl sonra satarken zorlanırmıyım acaba yada çok zarar edermiyim?
Bul
Böyle bir dünyada 5 yıl sonranın hesabını yapmak gerçekten imkansız kardeşim. Her aracın bir alıcısı vardır, siz söylenen hurafelere bakmayın. Satmakta almakta kısmet işi, araçlarımız hem satılıyor hemde alınıyor problem yok yani. Beğendi iseniz güle güle binin.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
[blue]Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...[/blue]
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
hayırlı olsun
Bul
Otomatik vites trax sanruflu düşük km satan varsa alabilirim
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Artık LPG'li hcanata 5 1,375 28-02-2017, Saat: 00:11
Son Yorum: bereketzade
  Trax 1.4 140 hp yakıt ugurkurt 16 5,618 04-02-2017, Saat: 03:34
Son Yorum: aliozer