Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanışma Katılım Yeni Üye
S.aleyküm Aranıza Eskden Katılıyorum Yeni Üye Oldum Tanışmak İsterim Eskli Vatandaşlarla ve Chevroletcilerle Kabul Ederseniz Smile
Alıntı
Kulübümüze hoşgeldiniz. Smile
\"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır... Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur...\"  Mustafa Kemal ATATÜRK
Bul
Alıntı
Hoşgeldiniz.
Kazasız sürüşler dilerim.
Eğer zamanınız olursa beş dakikalığına ACİL de bekleyin.
Hayatı daha iyi anlamak için.
MELON ŞAPKA.
Bul
Alıntı

Alıntı:
#129485 PATAKLAYAN: Kulübümüze hoşgeldiniz. Smile

hoşgeldiniz
Bul
Alıntı
hoşgeldin dostum.
[Resim: 1241524656_chevy_camaro_transformer.gif]
Bul
Alıntı
Merhaba arkadaşlar bende artık chevrolet cruze sahibiyim. İnşallah pişman olmam
Bul
Alıntı
İyi geceler yeni üyeyim cruze sahibiyim
Bul
Alıntı
Aleyküm selam. Hoşgeldiniz. Kazasız sürüşler dilerim.
2011 CRUZE 124HP 1.6 16V LS PLUS DESİGN EDITION+PECOCHİP+BODY KİT
MENDERES YILDIZ
0536 266 22 00
Bul
Alıntı
Merhabalar bende yeni üyeyim. Henüz bir chevrolet sahibi değilim. Cıddı bir piyasa arastırmasındayım bütcem 30 bin civarlarında cruze gerek durusundan olsun gerek konforundan olsun cok istiyorum.Fakat ne internette ne de cevremden cok saglıklı bilgiler edinemedim. Sizlerden ricam kullanıcıları olarak chevrolet cruze ve opel Astra arasında ciddi bir fark varmı? 1.6 2010 ls LPG li otomatik ve Astra h kasa 1.6 LPG li otomatik arasındayım. Sizce cruze un Astra ya göre artıları ve eksileri nelerdir? Cruze neden alınmalı yada neden alınmamalı? Servis konusunda yada mekanik parça tedariğinde sıkıntı yasarmıyım Astra nın parçalarını cruze à olurmu ?
Bul
Alıntı
Merhabalar, ben İzmir den yeni Captiva kullanıcısı. Geçen hafta 2008 Astra -1,6 benzinli h kasa- satarak 2008 Captiva aldım ilk Sahibinden. Herkese selamlar....
Bul
Alıntı
Bende 1 aylık cruze sahibiyim.Alırken açıkcası çekinerek aldım.Ama şu anda hiç pişman değilim.Uzun yolda kullandım.Performansı harika.Bence yapılan yorumların çoğu yalan.Önemli olan aracı nasıl kullandığınız.Araç alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.Saygılar.
Bul
Alıntı
Selamlar.
cruze 1.6 edition plus kullanıcısıyım 3 aydır kullanıyorum.
forumda bir sürü gerekli bilgi sahibi oldum emeği geçen arkadaşlar hepinize teşekkürler.
herkese iyi forumlar Smile
Bul
Alıntı
1975 model Chevrolet Camaro sahibiyim... yeni kayıt oldum, İzmir'de yaşıyorum... herkese Merhaba demek istedim Smile ...
Bul
Alıntı
Herkese merhabalar
Bul
Alıntı
SELAM ARKADASLAR 2013 OCAK CIKISLI SPORT PLUS AT OLARAK YENI KATILDIM ARANIZA
Bul
Alıntı
merhaba mıllet bende gerı dondum uzun işler dolayısı ıle aranızda tanıyanlar cıkacaktır elbet eski nıck jessy 2014 lacettı mavi istanbul avcılardan

eski profilimi burak bey silerseniz daha guzel olur Smile http://www.chevroletkulubu.org/uye-jessy34.html
Bul
Alıntı
Herkese merhaba. Adım Erdinç Ankara'da yaşıyorum.Bende 2011 Aveo HB 1.2 LS alarak Chevrolet Ailesine yeni katıldım.
Bul
Alıntı
Merhaba. 2012 cruze 1.6 desing edition aldım..
Bul
Alıntı
merhaba, foruma yeni uye oldum 1 yıldır 2007 aveo hb kullanıyorum. herkese selam
Bul
Alıntı
Aramıza hoş geldiniz arkadaşlar.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Alıntı
Merhaba 1 hafta önce bende aranıza yeni katıldım. 2011 cruze ls 1.6 otomatik benzin siyah. Beklentilerimin çok fazlasını karşıladı.
Bul
Alıntı
Merhaba,
Tanışmayla ilgili ayrı bir bölüm var sanırım. Orada konu açabiliriz veya moderatör arkadaşlarımız oraya taşırlar sanırım.
Bul
Alıntı
Her kese merhaba. Bende Cruze alarak aranıza katılma arefesindeyim. Çok güzel ve faydalı bir forum.
Bul
Alıntı
Herkese merhaba. Ben de bir cruze almayı düşünüyorum. Forumunuz gerçekten çok faydalı emeği geçen herkese teşekkürler.
Bul
Alıntı
Herkese merhaba. Yeni uye oldum.2 yildir cruze kullaniyorum. Once benzinli son 1aydir da dizelini.
Bul
Alıntı
Hoş geldiniz aramıza arkadaşlar.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Alıntı
Merhaba arkadaslar bende bu saat itibariyle aranıza katıldım.Umarım hayatta hersey gönlünüzce olur.Hizlica bir foruma bakayım görüşmek üzere.Smile)
Bul
Alıntı
Arkadaşlar merhaba 15 günlük 2.0 dizel otomatik şanzıman aldım ve çok memnunum,lakin az önce motor arıza ışığı yandı bakıma daha 5000 km var! Yağ durumu yeterli,canım çok sıkıldı bu konuya,öneride bulunabilecek kimse varmı acaba?istanbuldan selamlar
Bul
Alıntı
Merhaba arkadaşlar ben Kaan yarışmaya 2013 doğumlu aveo ile Adana dan katılıyorum, tüm forum alemine başarılar diliyorum iyi forumlar Big Grin
Bul
Alıntı
Merhabalar herkeze chevrolet aveo sahibi olarak aranıza katıldım.
Herkeze kazasız belasız günler...
Bul
Alıntı