Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cruze-kumandadan-bagaj-acmada-son-nokta
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fwlncCth2Qo[/video]

http://www.youtube.com/watch?v=fwlncCth2...re=related eleman lastik kullanarak aşmış bizim tam açılmayan bagaj sorununu birde ses olayından kurtulmuş gibi geldi

//Youtube düzenlemesi yapıldı.//Burak DEMİRAL
Bul
Alıntı
evet bu çalışmada emin arkadaşımız tarafından kulübümüz tarafından geliştirilerek mükemmel şekilde sonuçlanmıştır. emeği geçen başta emin arkadaşımız olmak üzere tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.

uygulama videosu

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7oZ87AgiYz8[/video]
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dv4FfIeu80A[/video]
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ieNaIgEvxW8[/video]

[Resim: xkuz.jpg]
[Resim: xkvq.jpg]
[Resim: xkwd.jpg]
Bul
Alıntı
aldım o lastiktende beceremedim geldim eve bir daha izlemeye kelepçeyle sabitlemiş oraya kelepçe bulmak lazım plastik Big Grin
Alıntı
Tanju kardeş (tamitamtam) sende bir resim çeksen bakalım nasıl yapmışsın olmazsa senin sistemle yapalım.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Alıntı
gerçekten süper olmuş. bir deneyelim bakalım. birde bunun kapananı olsa aslında!
Bul
Alıntı

Alıntı:
#63262 muratd: gerçekten süper olmuş. bir deneyelim bakalım. birde bunun kapananı olsa aslında!

ben sacit (sametbaba)ten bi atraksiyon bekliyorum kapatma konusunda aslında yapar gibi gelio Big Grin
Bul
Alıntı
ya arkadaşlar bi beceremedim şu videodakini uygulamayı
herşeyde tam lastik aynı kelepçede var adamın yaptığı gibi lastiği takıyorum aynı yerlerden kelepçeyide takıyorum ama her kapatışımda lastik sabitlediğim yerden kayıyor e öyle oluncada tam açılma olmuyor var mı bi çözümü önerisi olan ???
KuruzeM Nam\'I DiğeR Chelvy\'iM YadA ne DerseM DeyiM
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı
valla bende bir türlü yapamadım
Bul
Alıntı
Yapan varsa daha detaylı bir video koyabilir mi?bi de bu lastiği nereden buldunuz?
Bul
Alıntı

Alıntı:
#65985 daos009: valla bende bir türlü yapamadım

aynı şekildemi denedin başka şekilde mi?

Eray ben tekzenden aldım 3,5 tl ye yapı marketlerinde var bagaj gerdirme lastiği diye Smile
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı
sagol kenan yarın gidip alıyım bana en yakın bauhaus var orada vardır.Uğraşıyım bakalım yapabilecekmiyim?

2 tane de cırt mı lazım?
Bul
Alıntı

Alıntı:
#65988 bjknn:
[red]Alıntı:
#65985 daos009: valla bende bir türlü yapamadım

Eray ben tekzenden aldım 3,5 tl ye yapı marketlerinde var bagaj gerdirme lastiği diye Smile
[/red]

Aynı şekilde yaptım yay ya kopuyor yada bagajı açmayıp gevşek kalıyor
Bul
Alıntı
yok elektrik kablosu sabitlemek için de anlarlar ben plastik kelepçe dedim ööyle baktı suratıma görevli fantezi zannetti heralde Smile

lastiği 60cm al ben 100 aldım hesapsızca aslında hesapladım toplam 134cm o aralık ama lastik bi geriliyor ki sorma Smile
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı
Aaaa ben bu konuyu yeni görüyorum Big Grin En kısa zamanda deneyeceğim.
Bul
Alıntı

Alıntı:
#65991 daos009:
[red]Alıntı:
#65988 bjknn:
[red]Alıntı:
#65985 daos009: [i]valla bende bir türlü yapamadım

[/red]

Aynı şekilde yaptım yay ya kopuyor yada bagajı açmayıp gevşek kalıyor[/i][/red]

lastik kaçlıktı uzun olunca fos oluyo ya Smile
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı

Alıntı:
#65993 okayhan: Aaaa ben bu konuyu yeni görüyorum Big Grin En kısa zamanda deneyeceğim.

oh oh iyi oldu hadi elbirliği ile bunuda yapalım ama iyi görünüyo ya çokta basit duruyor ama bi püf noktsı var heralde Smile
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı
Evet uzun olunca fos kısa olunca da kopuyor zaten tam olarak açılmıyor
Bul
Alıntı
lastik mi koptu kelepçe mi bende hiç kopma olmadı sürekli lastik yukarı kaydı sadece
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı

Alıntı:
#63060 madbad: [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fwlncCth2Qo[/video]

http://www.youtube.com/watch?v=fwlncCth2...re=related eleman lastik kullanarak aşmış bizim tam açılmayan bagaj sorununu birde ses olayından kurtulmuş gibi geldi

//Youtube düzenlemesi yapıldı.//Burak DEMİRAL

arkadaşlar hastayım bu arabaya nekadar yeniliklere açık. valla bundan transformırs gibi robotta olur biraz zorlasakBig Grin
Bul
Alıntı
Camaro oluyordu zaten filmde de demekki bizimkilerede yapmışlar haber vermedenSmile Cruze formers
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Alıntı
naparsam yapim tam açamadım lastiği değişip bir daha denemek lazım
Alıntı

Alıntı:
#66001 bjknn: lastik mi koptu kelepçe mi bende hiç kopma olmadı sürekli lastik yukarı kaydı sadece

kelepçe kopuyor bende sürekli lastik küçük olunca büyük oluncada zaten açılmıyor
Bul
Alıntı
bu videoyu çeken zatı muhterem, ya madem video çekiyon paylaşım yapayım diye, be adam lastiğin ölçüsünüde yazsanaSmile
Alıntı
demi bizi burda deneme yanılma uğraştırıyor
Bul
Alıntı
aynen öyle alt tarafı küçük bi açıklama Smile
her şeyin devletten bekleme diyo bence tam bi alaman işte Smile
lastik ölçü 60 cm arkadaşlar ben 100 lük aldım fos oldu tabi 2 ucundanda kısalttım 55cm gibi şu anda lastikte sorun yok zaten sorun kelepçeyle sabitlediğim yerde lastiğin durmaması hep yukarı doğru kayıyor kaymasa açılıyor aslında ne yaptıysam olmadı elektrik bandıyla yaptım lastikle düğüm attım yinede olmadı ama olacak yapacam olacak Smile
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı
Hadi bakalım kenan sen azmetmişsin. Azimle s... betonu delermişSmile Bari sen yapta biz yaşlılarda yapalım. Smile
Alıntı
Big Grin olmuyor be hocam sürekli kayıp güdüyor bi daha denedim şimdi başka fikirlere yelken açmak lazım Smile
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı
Ben lastiksiz yaysız hallettim, ama zaman lazım Smile

Gergi demirlerini çıkardım, yaycıya gitim ve yay çeliğinden yeniden büktürdüm, bükerken de biraz daha açı verdirdim, şu an süper açılıyor ama zamanla gevşer mi bilemem.
ORJİNAL KADRAN Smile
Bul
Alıntı
seninki profosyonel uygulama olmuş Smile
\"O\" BiR CanavaR
Bul
Alıntı
Güzel uygulama vallaha bende baza amartisörü taksam naapsam Smile)
Alıntı