Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önemli Uyarı, Chevrolet Sahipleri Bu işlemi Yapınız !!!
Sevgili kulüp arkadaşlarım, chevrolet sahibi tüm kardeşlerimizi araçlarında herhangi bir teknik servis aksiyonu varmı yokmu anlamaları için altta vereceğim linkten aracınızı kayıt etmeniz gerekiyor.

https://mychevrolet.eu/TR

Bu linke tıklayarak, Hemen Kaydol butonuna tıklayarak MY Chevrolet'e kayıt yapıyorsunuz, bu sayfa Chevrolet Türkiye'nin resmi sayfasıdır.

Daha sonra üstten "Profilim" menüsüne tıklayarak profil bilgilerinizi doldurunuz, size en yakın servis seçmeyi ve kaydetmeyi unutmayın.

Yine daha sonra üstteki menüde "My Chevrolet" e tıklayın hemen altında açılan yeni menüde "Teknik Servis Aksiyonu" butonuna tıklayınız. açılan sayfada "Chevrolet'nizde teknik servis aksiyonu bulunmaktadır." yazıyorsa hemen yanındaki "Hemen Randevu Alın" butonuna basarak size en yakın seçtiğiniz servisten randevunuzu alabilirsiniz. Her ihtimale karşı randevu aldığınız servisi, randevudan önce arayarak internet üzerinden "Teknik Servis Aksiyonu" uyarısı aldığınızı ve buna istinaden randevu aldığınızı söyleyiniz, sizi yönlendireceklerdir.

Benim aracımda bir şey yok demeyin lütfen arkadaşlar, bilgileri doldurup kontrol ettirin, fabrikanın bildirdiği bu aksiyonlar "ücretsiz" yapılıyor. Güvenliğiniz için önemli olabilir, o yüzden aksatmayınız.

2011 Chevrolet Cruze LS, aracımda servis aksiyonu çıktı, gittim ön fren hortumlarını ücretsiz değiştirdiler.

2008 Chevrolet Captiva High 7K, aracımda da servis aksiyonu çıktı, onu da birazdan ***** bırakacağım servise, Direksiyon kutusu ve ABS fren sistemi kontrolü yapılacak. Captiva da 2 aksiyon çıktı, sorun bulunur ise değişim olacak galiba, sorun yok ise kontrol edilmiş olacak. Yine servisten sonra bilgi yazarım buradan.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Captiva içinde direksiyon mafsalı ve kutusu kontrol edildi, fren hidrolik yağı değişti, kontrolleri yapıldı ve aracımı teslim aldım.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
şimdi baktım.
Chevrolet'nizde herhangi bir teknik servis aksiyonu bulunmamaktadır. yazıyor.
teşekkürler.
Bul
Temizmis benim araç Smile
Bul
Merhaba,
Linki tıkladım ama hemen kaydol butonu vey abaşka bir buton çıkmıyor!
expoler versiyon sorunumu var acaba anlayamadım?
Bul
(18-07-2015, Saat: 02:54)serdar_polat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Linki tıkladım ama hemen kaydol butonu vey abaşka bir buton çıkmıyor!
expoler versiyon sorunumu var acaba anlayamadım?

Türkiye için myChevrolet'i kapatmışlar.
Cool
Bul
siteye giriş hala aktif yazdıklarınızdan sonra denedim bir sıkıntı görunmuyor
Bul
Ben şimdi sorguladım. Chevrolet 'inizde teknik servis aksiyonu bulunmaktadır. diyor. Bu bir sorun olduğu anlamına mı geliyor?
2011 CRUZE 124HP 1.6 16V LS PLUS DESİGN EDITION+PECOCHİP+BODY KİT
MENDERES YILDIZ
0536 266 22 00
Bul
servise gitmeniz gerekiyor en yakın servis ile iletişime geçin büyük olasılıkla ön fren hortumlarınız ile fren hidroliği değişimi yapılacak
Bul
Bugün servis ile görüştüm, aldığım kişi fren hortumlari ile ilgili aktivasyon geldigini ve islemlerini yaptırmış. Yeni bir aktivasyon olduğunda arayacaklarını soylediler.
Bul
Bir aksiyonda benim araç için çıktı ancak fren hidroliği veya hortumları ile alakalı değil genleşme sıvı kabı ile alakalı ancak neyin genleşmesi neyin kabı serviste bilmiyor çözüm için proje çizimi yapılıp gönderilmemiş bu ayın 11 inde sisteme giriş yapılmış biz sizi ararız dediler ancak hiç güvenmiyorum bunlara bu arada araç 2.0 dizel kullanan arkadaşlarımda bununla ilgili bir işlem yaptıran varsa şayet beni aydınlatabilirse sevinirim teşekkürler
Bul
Dedikleriniz aynen yaptım haluk bey benim araç temiz çıktı.
Bul
Sevindim Smile
Simdi yaptim herhangi bir sorun yokmus cok sukur bilgilendirdiginiz icin cok tesekkurler.Bu veya bunun gibi veya daha baska seyler duyarsaniz ogrenirseniz buradan bilgilendirirseniz cok memnun oluruz.
Bul
Her zaman öğrendiğimiz ne var ise buradan paylaşıyoruz, tüm forumda merak ettiğiniz şeyleri arama yaparak incelemenizi öneririm, çok şey katacaktır size emin olun.
Arkadaşlar konu günceldir. Her chevrolet sahibi mychevrolet e üye olarak bu işlemleri yapın. Aracınızla ilgili bir servis aksiyonu var ise mutlaka yaptırın.
2.0 Dizel Cruze aracım var. Bu gün aklıma geldi bende servis aksiyonu var mı diye baktım.
Varmış. Randevu için yarın görüşeceğim.
Chevrolet Cruze HB / LT+SR - 2,0 Dizel AT

Renault Megane II Sedan Expression Plus  - 1,5 dci MT
Mazda 323f Lantis - 1,9 Benzin+Lpg MT
Skoda Felicia - 1,3 Benzin MT
Muhtemelen antifiriz kabını değişecekler
Benim canavarda bu işlemi yaptılar.
Bul
(29-10-2015, Saat: 13:14)crz_2000 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhtemelen antifiriz kabını değişecekler
Benim canavarda bu işlemi yaptılar.

Peki sebep olarak bir şey dediler mi? Neden değişim gerekiyormuş? Ayrıca antifrizi de değiştirdiler mi, yoksa eskiyi mi kullandılar?
Saygılar.

Sebep olarak genleşme yaptığını söylediler hatta ilk aksiyon olayını öğrenip servise gittiğimde şaşırdılar my chevrolet eu sitesinden öğrendiğimi söyleyince ufak bir bocalama yaşadılar proje çizilip ellerine ulaşmadığı için o an değiştirmeyip yaklaşık 3 hafta sonra servise çağırıp değişim yaptılar. Eski antifirizi kullanmadılar kış için uygun hale getirip aracı teslim ettiler
Bul
Bende üye oldum aksiyon mevcut diyor fakat en üstteki seçeneklerdne hangisini seçmeliyim?
Periyodik bakım
Mevsimsel kontrol
Lastik değişimi
Klima kontrolü/bakımı
Fren kontrolü
Diğer

ayrıca bu işlemlerde benden para alınmayacak mı ?
Direkt servisi arayın onlar gerekli araştırmayı şase ve motor numaranızla yapıp gerekli randevuyu verirler.
Saygılar.

aynen dostum aradım şimdi check up programıymış bu ücret alınmaz dediler herhangi bir işlem yapılmadığı sürece.. Bi randevu talebinde bulundum.. Bu konu sabitlenmeli bence...
Benim ilginçtir sitede aktivasyon çıkmadi zamanında.Gecenlerde şanzıman yağı değişimi için gittiğimde aktivasyon çıktı.fren hortumlari ve sıvısı değişti ücretsiz bir şekilde.
Bul
(11-03-2016, Saat: 01:18)cruze1903 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim ilginçtir sitede aktivasyon çıkmadi zamanında.Gecenlerde şanzıman yağı değişimi için gittiğimde aktivasyon çıktı.fren hortumlari ve sıvısı değişti ücretsiz bir şekilde.

vay be bende ilk defa duyuyorum böyle bişeyi randevu talep ettim daha dönüş yapmadılar ortak valla güzel uygulama bu aksiyonları arada bi bize hak mı tanıyor chevrolet neye göre belirleniyor acaba
Bende servis aksiyonu mevcut diyor peki servirboyle birsey yok falan diyebilir mi .***** servisine gidecegim
Bul
(12-03-2016, Saat: 00:03)y_boyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende servis aksiyonu mevcut diyor peki servirboyle birsey yok falan diyebilir mi .***** servisine gidecegim

dostum bende aradım servisi hatta özellikle sormak için ücret falan alınıyormu diye operatördeki arkadaş plakamı istedi ve aksiyonu oda doğruladı hemen rezervasyonumu yaptı haftaya cumartesi *****. Herhangi bi ücret talebi olmadığını söyledi. İstersen gitmek istediğin servise önce bi randevu talebi oluştur daha sonra telefonla arayıp teyit edersen kafanda soru işareti kalmaz.
Servisi aradim teyot ettim varmis dedi sizde fren hisrolik sistemi ve hortumlari dedi.en kisa zamanda gidecegim .
Bul
(12-03-2016, Saat: 12:11)y_boyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Servisi aradim teyot ettim varmis dedi sizde fren hisrolik sistemi ve hortumlari dedi.en kisa zamanda gidecegim .

aynen öyle kardeşim iyi oldu bu olay ya valla konuyu açandan Allah razı olsun.. Bu konu olmasa böle bişeyden haberim bile olmayacaktı.
Öncelikle herkese kayseriden merhaba bugün bende servisi aradım mylinkte aracımda servis aksiyonu varmış ne yapmam lazım dedim kontrol ettiler aksiyon olduğunu teyit ettiler ön fren hortumlarının değişeceğini ellerinde ***** olmadığını benim arac için sipariş edeceklerini ***** gelince beni arayıp randevu vereceklerini bu işlem için ücret ödemeyeceğimi söylediler
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Chevrolet Hakkında Açılan Davalar Hk. Yasal Yol Düşünenler v.b exelances 15 5,802 14-07-2015, Saat: 23:08
Son Yorum: ahmetkilictrabzon
  CHEVROLET MACERAM BAŞLAMADAN BİTTİ!! endi28 18 5,195 18-02-2015, Saat: 15:50
Son Yorum: alibezen
  Chevrolet\'nin yeni konsept aracı: Bolt EV netaylan 5 1,860 19-01-2015, Saat: 19:15
Son Yorum: haluk
  Geleceğin teknolojisi Chevrolet Chaparral 2X netaylan 0 1,150 22-11-2014, Saat: 23:07
Son Yorum: netaylan
  Chevrolet Nerede mi Doğdu? Burak_Demiral 6 3,769 24-10-2014, Saat: 20:57
Son Yorum: phonema

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi