Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 yıl önce iflastan kurtulan Amerikan şirketi GM, rekor gelir açıkladı
burada
Never Back Down
Bul
Sevindirici.chevrolet bi daha turkiyeye servis ağını kursa ah keşke Smile.
Bul
servis ağı zaten var. Shy
Bul
Bu iflastan kurtulmalarında Cruze'nin o kadar çok büyük payı var ki Chevroletin iflas zamanlarında attığı en doğru adımlardan biri oldu bu otomobil. Global olarak çok iyi satışlara imza atmış, gelmiş geçmiş en güzel ve parasının hakkını sonuna kadar veren yegane otomobillerden bir tanesidir benim gözümde.
[Resim: nAdl5V.gif]
Bul
piyasaya girer girmez 5-6 senede bu kadar söz ettirebildiyse takdiri hak ediyor bence kullanmayanların iftira attığı, muadillerinden düşük fiyatı, görsel anlamda uzun yıllar eskimeyecek yüzü onu hep kıskanılası yaptı.
Bul
Turkiyeden çekildiği gibi geri girse o zaman Smile.
Bul
Bana göre de parasını sonuna kadar hak eden bir otomobil.
Benim için en önemli özelliği ise güvenlik. İsterseniz linkteki teste göz atın. benim hoşuma gitti. Özellikle yan devrilme sahnesi,
Daha bi güvendim arabama ......
https://www.youtube.com/watch?v=x4c_txLK...detailpage
Bul
Chevrolet'in başarısı Setamon arkadaşımın dediği gibi cruze'nun payı çok büyüktür. Cruze, piyasaya çıktığı tarihten bu yana 1,5 milyon adet satmıştır.
Bul
2015 Haziran itibariyle Cruze'un global (115 ülkede) satışları 3,5 milyon adete ulaşmıştır.
Bul
Evet Smile artık 3,5m + Cruze var dünya yollarında .
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Ben bununla ilgili bir bilgi bulamadım ama acaba türkiyedeki satış adeti nasıl bilen varmı arkadaşlar
Bul
Turkiye ye gelir mi sizce tekrar
Bul
Global firmaların işi belli olmaz, ama şuan için gelmeyecek.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İflastan kurtuldu, tahtını geri aldı cagri 1 1,536 21-01-2012, Saat: 01:33
Son Yorum: netaylan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi