Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRAX & SUV ARAÇLAR
Merhabalar

Suv araclarla ilgili fikirlerinizi almak istiyorum.

Trax marka 1.4 2013 model otomatik temiz 20,000 Km de bir arac var. acıkcası aracı henüz görmedim. boyutlarının Mokka gibi oldugu söyleniyor. sizce Trax ve Mokka arasında kalsanız tercihiniz ne olurdu.

yaklaşık üc aydır Suv araçlara bakıyorum. yola Kia Sportage ile çıktım, Quasqai Mokka veCaptivadan sonra son durak Trax oldu.

acıkcası bu kadar arastırmanın ve degişikliğin sebebi fiyatlar.

Chevroletin Türkiyeden cekilmesinden dolayı fiyatların düşmesi normal tabiki. peki opelin destek vermesi hala Chevroleti tercih sebebi yapar mı ?

bugun itibariyle 65,000 TL gecmemek şartıyla aşağıdaki markalardan tercihiniz ne olurdu. Traxla ilgili ayrıca yorumlarınızı rica ediyorum.

Trax & Mokka
Sportage, Qasquai
Bul
Elbette QQ 1,6 dizel olurdu
Trax ile Mokka Aynı üretim bandından inen Aynı araçlar
Bul
Peki trax tercih edilebilr mi ? Bana şu sebepten Trax alınmalı yada almayın diye yorum yapabilecek varmıdır.
Bul
(03-06-2016, Saat: 17:55)ibozdag Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki trax tercih edilebilr mi ? Bana şu sebepten Trax alınmalı yada almayın diye yorum yapabilecek varmıdır.
trax benzinliyse hiç alma.ben olsam mokkanın dizelini alır keyfime bakarım.
Bul
Trax'in motorları Mokka ile aynı olup sadece 1.6 benzinli ve 1.4 turbo versiyonları var. Trax ilk geldiği donemlerde test etmiştim, resimlerde göründüğünden büyük bir araçtır. Kardeşi Mokka'dan 10 bin TL daha ucuza satılıyor olması en büyük avantajı. En büyük şanssızlığı piyasaya çıktıktan 5 ay sonra Chevrolet'ın çekilmesi olduğu için Captiva, Cruze gibi bilinirliği yok.
Bul
trax araçlar 2013'ün 2. yarısında geldi zaten birkaç aylık mevzusu var chevy diğer modelleri kadar fazla değil bilinmiyor.dizeli daha sonra gelmediyse koca araç benzinliyse hiç çekilmez bana göre.tüple uğraşacağına mokka al şimdi kampanyası da var hem her gün daha çok görüyorum yollarda.aveom olmasa ben de düşünürdüm belki ileride inşallah.opelin parçası daha bol ve daha çabuk bulabilirsin servislerde ve sanayide.
Bul
Merhaba

Chevrolete şuan Opel destek vermesi parca ve servis konusunda sıkıntı çıkartırmı. acıkcası iyi bir fiyata arac buldum bu sebeple destek arıyorum Smile

22000 km de sunrooflu otomatik pazarlık yapmadım henuz fiyat 59000 Tl Mokkalar 10.000 Tl kadar fark ediyor. Aracla ilgili yorumlarda rutin servis dısında sorun okumadım. benzin konusuda acıkcası Dizel olamayn araclarda suvlar asagı yukarı aynı rakamlarda benzin harcıyor. Dizel arac kesinlikle daha ii ama fiyat farkını dusunursek ve benim kullanım sıklıgım cok olayacagından gereksiz bence. fiyat konusunda da 70,000 cıkabilsem Kia Sportage tercihim olurdu.
Bul
(03-06-2016, Saat: 22:54)ibozdag Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

Chevrolete şuan Opel destek vermesi parca ve servis konusunda sıkıntı çıkartırmı. acıkcası iyi bir fiyata arac buldum bu sebeple destek arıyorum Smile

22000 km de sunrooflu otomatik pazarlık yapmadım henuz fiyat 59000 Tl Mokkalar 10.000 Tl kadar fark ediyor. Aracla ilgili yorumlarda rutin servis dısında sorun okumadım. benzin konusuda acıkcası Dizel olamayn araclarda suvlar asagı yukarı aynı rakamlarda benzin harcıyor. Dizel arac kesinlikle daha ii ama fiyat farkını dusunursek ve benim kullanım sıklıgım cok olayacagından gereksiz bence. fiyat konusunda da 70,000 cıkabilsem Kia Sportage tercihim olurdu.

son karar sizin üstadım.ben naçizane fikirlerimi yazdım
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  trax sahibiyim artık arches 18 3,799 23-09-2017, Saat: 12:55
Son Yorum: sdogan81
  Trax 1.4 140 hp yakıt ugurkurt 16 5,618 04-02-2017, Saat: 03:34
Son Yorum: aliozer
  Trax Mylink özelliğini kullanmak. ugurkurt 6 4,290 13-03-2015, Saat: 23:49
Son Yorum: muratilg75
  Trax Hakkında Burak_Demiral 54 24,420 14-05-2014, Saat: 18:55
Son Yorum: mantolchevy